Autor Zpráva
lukasmage
Profil *
mam kámošovi vytvořit webovou prezentaci a v zadání je PSP (2 návrhy )
Lukas
centi
Profil
Asi bolo zadanie vytvorené v Paint Shop Pro (predpokladám podľa prípony).
lukasmage
Profil *
jo dík, to asi může bejt cokoli, treba práce s počítačem : )
Leo
Profil
Rada lidi oznacuje jako PSP proste PhotoShopP :-) Leo
bojars
Profil
A čo takto: PSPad
:-)
Jaromír
Profil *
Periodická Soustava Prvků
AMD
Profil
ten PlayStation 2 do kapsy se taky jmenuje PSP ale to v tomhle případě asi neměli na mysli :D
Yuhů
Profil
možná by pomohl přesný kontext toho zadání. Nebo se zeptat toho, kdo to psal.
Miškin
Profil
Jak píše Loe PSP se označuje PhotoShopP.
Fred
Profil
No nevím spíš by to chtělo opravdu upřesnit kontext zadání psp je přípona souborů Jasc paint což je Paint Shop Pro jak píše centi v první odpovědi
Hrabáč Polní
Profil *
playstation portable
habendorf
Profil
Hrabáč Polní: Můžu se zeptat, proč masivně exhumuješ přes rok staré thready? Tohle je dnes asi desátý...
Zahon
Profil
Hrabáč Polní
Připojuju se k habendorfovi.. tady se někdo nudí.
Polaroid
Profil
habendorf, Zahon
Já bych opravdu vřele doporučil témata starší dvanácti měsíců nekompromisně mazat, přes vyhledávání se tam už stejně nikdo nedostane a jiným způsobem již vůbec ne. Pokud se pro tuto diskuzi zpracovává nějaká hloubkovější analýza návštěvnosti resp. aktivity uživatelů, tak by se mělo dát moje tvrzení, že to opravdu vůbec nikdo nečte podpořit i jasnými fakty.
habendorf
Profil
Polaroid: přes vyhledávání se tam už stejně nikdo nedostane
Po pravdě - dá se tam nastavit více než 365 dnů, ale takhle tahat vyhnilá témata je fakt blbost.
Jay Jay
Profil
Polaroid : Nemáš pravdu, rád si někdy přečtu nějaký ten flamewar z dřívějších let ;o)
Polaroid
Profil
habendorf
Ano, teoreticky je možné se na takové stránky dostat, v tom není problém, ale kdo to opravdu využívá? Snad je takoví zvrhlíci jako Jay Jay, kteří se rádi hrabou ve starých duševních zvratkách.

Mno přiznávám, že v záložkách mám taky jeden moc hezký flame o Win vs. Linux z abclinuxu.cz, ještě jsem ho ani nedočetl celý.

Jay Jay
Který máš nejradši? :)
Jay Jay
Profil
Polaroid : Nejradší mám takové témata, který vypadají ze začátku nenápadně např. ohodnocení stránky a náhle se to strhne v bitvu html x xhtml :D
Jay Jay
Profil
Polaroid :
Snad je takoví zvrhlíci jako Jay Jay, kteří se rádi hrabou ve starých duševních zvratkách.
Jím! :-)
Kikuska
Profil *
jake moznosti ma psp???radio,hry a jeste neco???prosim napiste
Anonymní
Profil *
Připojuju se k habendorfovi.. tady se někdo nudí.
habendorf
Polaroid
Jay Jay
Polaroid
Kikuska
Anonymní
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0