Autor Zpráva
K
Profil *
Zdravim,
rad bych si poridil do loznice projektor napr. na sledovani filmu, nebo hrani her. Vzdalenost protejsi steny mam 3metry, coz je myslim optiomalni, ale na co si dat pozor pri nakupu,ktere znacky atp.? Hrali jste pres nej nekdy nekdo treba NFS? Ma to vubec smysl? Rad bych nejaky okolo 15tisic. Diky za rady.
K
Profil *
Vazne se v tom nekdo neorientuje?
K
Profil *
Tak pokud byste o tomto reseni nekdo premyslel, tak na nej zapomente;) A to kvuli lampe. Zivotnost je 2000 - 3000 hodin, coz neni mnoho a kupovat kazdeho pul roku novou se nevyplati.
Je lepsi poridit si LCD/Plasma TV s odpovidajici uhloprickou a povesit ho na zed. Ma to vyhodu, ze mate kvalitnejsi obraz. Nevyhoda je, ze od toho monitoru je potreba tahnout kabely.. ty se daji ale schovat pod nejake dekorace.
Obraz za tu cenu ale neni tak velky..
Osobne jsem to vyresil takto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37981
Joker
Profil
K
Tak pokud byste o tomto reseni nekdo premyslel, tak na nej zapomente;) A to kvuli lampe.
Což je přesně ten důvod, proč to nikdo doma nemá a to je důvod, proč se v tom nikdo neorientuje :)

Zivotnost je 2000 - 3000 hodin, coz neni mnoho
No tak například pro náš pracovní projektor, používaný odhadem tak 1-2 hodiny týdně, to dělá zhruba 20-30 let :-)

Je lepsi poridit si LCD/Plasma TV s odpovidajici uhloprickou
No já nevím, LCD nebo plasmu z úhlopříčkou 2 metry 1. neseženete a 2. nezaplatíte :-)

Nevyhoda je, ze od toho monitoru je potreba tahnout kabely
A od projektoru ne?
honzalunek
Profil
Tak tvuj cas bych chtel mit... pokud by ti 3000 h vybojka vydrzela jen pul roku.
K
Profil *
Joker
Chtel jsem to pouze na hrani her/sledovani filmu z postele. Tudiz by to jelo celkem casto;)

A od projektoru ne?
No muj problem je ze za postel ten projektor dat muzu, ale na protejsi stene zadne policky nemam a ani nechci. Tak to bylo mysleno - jasne ze od projektoru se musi tahnout kabely;)
K
Profil *
honzalunek
jsem zvykly poustet si filmy kdyz usinam a vetsinou az rano to vypinam, jelikoz u toho usnu - tudiz by to jelo tak od 8-10vecer do rana = 12 a vice hodin denne..
Zerog
Profil
Zdravim. Muj kamos ma projektor a nestezuje si. Taky to planuju. Info nevim ale klidne to zjistim pokud je zajem.

Zdar :)
souki
Profil
K
a zkoušel si nechat to automaticky vypnout? :)
Lufi
Profil *
To Joker:

> No já nevím, LCD nebo plasmu z úhlopříčkou 2 metry 1. neseženete a 2. nezaplatíte :-)

videl jsem v nemecku v MediaMarktu obri plasmu, mela tak 2m uhlopriocku, neco tak velky jsem v zivote nevidel :-)
No ale cena byla odpovidajici velikosti tv - 80,000 Eur :-)
m
Profil *
Jeste maly detail, nevim jak by se ti usinalo kdyby ti za hlavou funel projektor... ventilatorek na chlazeni lampy v noci nepreslechnes...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0