Autor Zpráva
Gekon
Profil
Existuje nějaký způsob, jak každý nově vzniklý dokument ve Wordu opatřit nějakým vodotiskem, který by šel odstranit pouze oproti zadání nějakého hesla? Třeba otevřu Word, něco napíšu, a např. v záhlaví se objeví nějaký text, či obrázek, který prostě nesmažu, pokud nezadám nějaké supertajné heslo. Je to možné?

Díky za každou radu
ShiraNai7
Profil
Automatické přidávání vodoznaku by mohlo jít zvolit třeba tiskárně, ne? Jde přece asi o tisknuté dokumenty, protože to, co mám někde v textovém editoru, můžu bez problémů zkopírovat a dělat s tím další akce někde jinde. V samotném wordu jsem si podobné možnosti nevšiml.
Bubák
Profil
http://office.microsoft.com/cs-cz/word/HP051860901029.aspx
Vytvoření hesla pro změny
Jestli v dokumentu bude, nebo nebude vodoznak, záleží pouze na tobě.

Příliš nechápu, k čemu je to dobré, pořád existuje možnost Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V.
ShiraNai7
Profil
Bubák

Příliš nechápu, k čemu je to dobré, pořád existuje možnost Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V.
~ přesně tak, to je potom každá ochrana zbytečná

Navíc asi jde jen o ten vodoznak, který by se měl do každého dokumentu přidávat, ne o zakázání všech změn.. mám pravdu?
quinux
Profil
Bubák
Tím zahesluješ celý dokument, ne jen jeho určitou část ;)

Gekon
Osobně myslím, že to nejde a nebo jedině přes funkci IRM, ale tu jsem nikdy nezkoušel, protože mne odrazuje její omezení.
Měsíček
Profil
Myslím, že by to šlo .. nějákým pěkně napsaným makrem, ale v tom se neorientuji, i když na netu je toho spousty :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0