Autor Zpráva
Iw
Profil *
Ahojky,
prosim o radu. U zname jsem zakladala ve Windows XP uzivatelsky ucet a pritom se ztratil ten puvodni co tam byl a to jsem ho nemazala? Nevite, jak ho dostat zpet??? Myslim, ze to byl administratorsky ucet nebo neco takoveho. :( Mam docela strach, jestli s tim uctem nezmizely i soubory, ktere v nem byly :(
Ucty uz jsem vytvarela na nekolika pocitacich, ale tohle se mi jeste nestalo :(
Predem dik moc za info, mam tyden cas, abych to vratila - pak se vraci jeji manzel a asi by to pro nej bylo nemile prekvapeni....
ShiraNai7
Profil
Pokud to byl primo ten administratorsky ucet, tak ten vetsinou neni viditelny na prihlasovaci obrazovce. Pokud vim, tak by se na nej mohlo jit prihlasit dvojitim stiskem ctrl+alt+del (pujde rucne zadat uziv. jmeno). A navic by ani nemel jit odstranit.
Yuhů
Profil
Iw, jak přesně vypadá, když se ztratí účet? Není na přihlašovací obrazovce?
Iw
Profil *
Ahojky,
dik za reakce, aspon jste me trochu uklidinili, ze tam snad nekde bude...
To Yuhů: ano neni na prihlasovaci obrazovce a myslim, ze jsem ho nevidela ani v panely nastroju-uzivatelske ucty.
Ten den uz jsem byla tlacena casem,tak jsem nemela moc cas to resit, budu se tam stavovat zitra, tak pak dam vedet, jestli jsem to nekde nasla... Doufam,ze najdu 8-/
Lexter
Profil
Mě se tohle jednou stalo, řešení jsem vzal trochu oklikou, protože se účet nezobrazoval ani ve správe, ani na přihlašovací obrazovce, prostě nikde. Ale soubory zůstali, proto jsem je vytvořil stejný účet a ze složky Documents and settings/Uživatel jsem přesunul data ze starého účtu. Je to trochu krkolomné, ale když tam ty data jsou v té složce, je to vcelku na pohodu řešení.
janik
Profil *
Pokud to byl administrátorský účet a předtím tam byl jen tento, tak se po vytvoření nového účtu nezobrazuje v přihlašovací obrazovce. zkus do pole pro ten nový účet zadat heslo pro administrátorský. Jednou jsem měl taky takovej problém a fungovalo to.
Iw
Profil *
Diky vsem za rady ;-)
Jeste jsem tam nebyla, jedu tam dnes a bude tam uz i jeji manzel, tak drzte pesti, at je vse v poradku :-)))
Iw
Profil *
Ahoooooooooj,
tak uff. Zajela jsem tam, byl uz doma i ten manzel, jeste o nicem nevedel, takze v poho :) Pouzila jsem to, co mi napsal LEXTER a vse je OK, jeste jednou fakt moc dik!!!
Iveta
Mach37
Profil *
:) Nikdy nepanikařit ;) Tohle je pravidlo u kompu :D ja nemam sice přihlašovaci plochu ale nic se mi neztratilo a když už to zmizelo z uživatelské učty mrk sem do : Správa počítače --> Mistni uživatele a skupiny --> Uživatele a když tam byl tak sem resnul komp... :)
kačka
Profil *
ahojí vsem
koukam že tu tomu docela rozumíte chtela bych se jen poptet jestli nevite co mam delat s pocitycem kdyz jsem vytvorila new ucet a at najedu na ten stary bo new tak misto prihlaseni mi to pise odhlaseni a az tak po 2 restartu to teprv jde ale kdyz kliknu na jakou koliv ikonu winamp,internet nero atd taknic nejde spustit a pise mi to:system windows nema pristup k urcenemu zarizeni ,ceste nebo souboru .K pristupu k polozce pravdepodobne nemate patricna opravneni. A ja nevim kde je mam sehnat a nebo jak to odblokovat a nebo je tam neco smazano a nevim co s tim dekuji za rady vsem a tomoc:-)
yFang
Profil
kačka
Je možné, že programy byly nainstalovány jen pro jednoho (toho původního) uživatele.

Btw, bylo by dobré založit si vlastní téma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0