Autor Zpráva
_nethor
Profil *
Prosím o radu:
V PC mam 2 HDD, nedaří se mi zobrazit (v průzkumníku atd..) obsah (svazek) jednoho z nich (slave),
přitom se HDD zobrazuje v biosu i ve správci zařízení (win: "Toto zařízení pracuje správně." ).

Předcházející akce:
Potřeboval jsem přeinstalovat XP,
všechna důležitá data jsem přetáhl na jeden z nich (E:) a po vypnutí fyzicky odpojil.
Disk C: jsem přeformátoval a nainstaloval Win XP home (zakoupene).

Od té doby to nejde.
Mám za to, že disk je vpořádku, probém bych typoval na popisovač svazků nebo tak něco ...
tomu moc nerozumím, předem díky za radu.
Miloš
A je ten disk vidět ve správci disků? (uklikni si na ikonu Tento počítač pravým myšítkem, vyber spravovat a v okně, které se ti otevře, najdi správce disků.). Je možné, že tam disk bude, ale nebude mít přiřazené písmeno.
_nethor
Profil *
Ve správci disků vidět neni.
.. a taky je zvláštní, že je přeskočeno písmeno (E:) na kterem by měl disk být.

fyzifký disk 1) (rozdělený) - C: , D:
E: - není nikde vidět
F: - DVD vypalovačka
G: - DVD mechanika
_nethor
Profil *
..oprava, pardon:
Vidět tam je, - jako disk 1 , cizí , dynamický
Při pokusu převést na běžný disk mě varuje 'všechna data budiu ztracena' - to rozhodně nechci.
(to je divné, původně byl NTFS)
Miloš
Zkus live distribuci Ubuntu – umí zapisovat na NTFS.
Pokud to éčko uvidí, přenes data někam jinam (nejlépe externí disk) a pak můžeš ve windows destruovat podle libosti.
Sat@n
Profil *
_nethor
Můžu se zeptat, jestli si tento problém už vyřešil a jak? Měl jsem úplně totožný problém, zkoušel si to s těmi Ubuntu?? Díky za odpověď.
tordy
Profil *
prosim vas mozte mi poradit??? vobec sami nezobrazuje jednotka E a tym padom sa mi nereaguje ani ked vlozim cd alebo dvd

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: