Autor Zpráva
Chandler
Profil *
Včera večer se mi na obrazovce objevil podivný světlý pruh v celé levé části monitoru. Myslel jsem, že restart systému pomůže, ale nepomohl, ráno jsem ten pruh už před načítáním systému viděl znova. Když udělám screenshot, tak tam ten pruh není. Pro lepší představtu -- asi 150 px široký bílý pruh s takovou 70% průhledností přes celou výšku monitoru notebooku. Nevíte, co za tím může být a případně jestli to půjde spravit jinak než reklamací?
Gekon
Obávám se, že nic jiného než reklamace nepomůže. Jestli to je CRT monitor, zkus použít funkci degauss, jinak mě nic nenapadá.
Chandler
Profil *
Gekon
Je to notebook, není to CRT. OK, tak to je blbý. Ale stejně díky :-).
Railbot
přes celou výšku monitoru notebooku.
Jestli to je CRT monitor,... Gekone ty jsi někdy viděl noťas s CRT monitorem nebo jen nečteš na co odpovídáš? ;)

Chandler
Stává se. Viděl jsem to i na mém stolním LCD, naštěstí pruh zmizel a musím to zaklepat, vše je ok. Zkontroluj kabely jestli někde nemáš nějaký povytažený. Pokud pruh zůstává nebo se stále objevuje, doporučuji reklamaci, normální to není.
Chandler
Profil *
Railbot
Kabely žádné povytažené nejsou (navíc u toho notebooku by ani žádná povytáhlost kabelu neměla vadit...) :-(.

Tak to je špatný, není to teda můj ntb a nevím, jestli je ještě možné ho reklamovat...
Gekon
Railbot
Ne, nevšiml jsem si toho, to se občas stane, víš?
Railbot
Gekon
Jen v těch horších rodinách :-p

Chandler
Bohužel. Pak jedině oprava, čímž vyvstává otázka zda-li nebude lepší koupit nový než platit za opravdu nekřesťanské peníze :)
Afrod
co máš za typ notebooku. a jakej typ displeje
jerabkova28
Profil *
mam nový notas a nad lištou nahoře se mi zjevuje barevný pruh tak 2mm široký nevíte někdo proč tomu tak je nebo jde li o závadu?
pcmanik
jerabkova28:
Pravdepodobne odišla grafická karta, mal som rovnaký problém avšak pruhy som mal 3.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: