Autor Zpráva
Mach37
Profil *
Takže zadal sem do hledani a nic mi to nenašlo takže asi mam ten problem jen ja :) nebo to sem ještě nikdo nepsal...
Jak už jste se dozvěděli v nadpisu jde o aktulizace ve Windows XP abych byl přesnější Windows XP Professional...
Takže mam nastaveno: "Oznamovat,ale nestahovat ani neinstalovat" (zkoušel jsem všechno v tom ale pokažde to samé),zmačknu normalně Stahnout pak se stahnou a "Jsou připraveny aktulizace...atd.." kliknu dam Vlastni (expresni jsem zkoušel taky) normalně vyberu co chci (klido i všechny) pak normalka dam Dalši piše to: "Inicializace aktulizace" a pak to najednou napiše(tady je příklad:):Tyto atulizace nemohli být nainstalovany: Aktulizace Systému Windows XP (KB: ----čislo kb----) ...zkoušel sem i přes web a jedna aktulizace se mi i povedla jenže ted už to zas nejde... :( par sem jich stahnul ručně ale to se mi nechce takhle každou stahovat :'( :)


Prosím poraďtě ...jestli můžete...

Mach37
nightfish
Profil
Takže zadal sem do hledani a nic mi to nenašlo takže asi mam ten problem jen ja :) nebo to sem ještě nikdo nepsal...
protože je to fórum o webdesignu, ne o problémech s Windows XP
doporučuji kontaktovat podporu - v případě OEM licence je to člověk, co vám dodal počítač, u ostatních typů licencí to bude zřejmě Microsoft
Mach37
Profil *
ok
TSD
Profil
Mach37
Takže zadal sem do hledani

To mě nepřekvapuje. Zamysli se nad svou češtinou. Aktulizace nic není.
Mach37
Profil *
Mach37
Takže zadal sem do hledani
To mě nepřekvapuje. Zamysli se nad svou češtinou. Aktulizace nic není.

překlep.. ;) ... mimochodem a co bylo mi 11
Chamurappi
Profil
Reaguji na Macha37:
zadal sem do hledani a nic mi to nenašlo
Tato diskuse se zaměřuje spíš na tvorbu stránek než na aktualiazce WinXP. Doporučuji ti zeptat se jinde a popsat důkladněji problém.

mimochodem a co bylo mi 11
Mně už také bylo 11 a napsat správně aktualizaci umím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0