Autor Zpráva
Rom
Profil *
Zdravím mám problem s přihlašením na e-mail u seznamu,
když se přihlasím tak se objeví bíla obrazovka a nic,musím se vrátit na uvodní stránku a teprve pak kliknout na e-mail v okně po přihlašní.

-řečeno zjednodušeně nenačte se okno s e-maily.

Děkuji všem co poradí.
Ghosting
Profil
Zkus vymazat cache prohlížeče (u FF ctrl+shift+delete), a jinak jaký prohlížeč používáš?
Rom
Profil *
Používam FF , zkusil jsem ale nic stále s estránka nenačte...

ale i tak dík,teda doufám že ještě poradíš :-)
Ghosting
Profil
Zkus si třeba stáhnout Operu a nalogovat se s ní.
Měsíček
Profil
"Zkus si třeba stáhnout Operu a nalogovat se s ní."

Instalovat Operu jen kvůli takové prkotině? Fuj :)

Rome, dělá ti to od nainstalování nového FF nebo ti to začalo dělat až po nějáké delší době? A jakou máš verzi FF, máš tam přidané nějáké další pluginy?
Krajíc
Profil *
Popravdě jeto problém přítelkyně takže s ejí zeptám a dám sem echo :-)
-ale myslím že plugin/y nemá žádné a verzi taky starší,začalo to až ted dřív to nedělalo.
další info dám zítra
Krajíc
Profil *
Krajíc = Rom mám v těch nickoch bordel,tak se omlouvám.

— Moderátor (M): Podle výpisu IP adres, z nichž se Krajíc i Rom posílali do diskuze své příspěvky, potvrzuji tuto jejich dualitu. Krající alias Rome, nechceš se zaregistrovat? Hned bys problémy s dualitou řešit nemusel. —
joe
Profil
Rom (Krajíc)
Nainstaluj Operu, tam to jde bezproblémů, teď jsem to zkoušel %THUMBS_UP%, navíc je lepší, rychlejší...
Měsíček
Profil
"Nainstaluj Operu, tam to jde bezproblémů, teď jsem to zkoušel %THUMBS_UP%, navíc je lepší, rychlejší..."

Přestaň tady dělat reklamu, když tvé moto není pravda ;) - prosím.

Jinak ať si nainstaluje verzi nejnovější (spíše aktualizuje) jestli je to bug - byl již v nové verzi opraven, osobně si myslím, že to bude zanesenou cache .. při načítání ať dá Ctrl+F5.
Mar
Profil *
Zderavím. Mám menší problém. Nemůžu se přihlásit na e-maili. Mohli bystte mi poradit jak na to? Díky. Stalo se mi to poprvé.
Railbot
Profil
Mar
A máš zapnutý počítač? A připojení k internetu máš? Tady není helpline Seznamu.
vertigo4
Profil
Mar
Nj, ony ty emaily jsou chráněný heslem, takže se na cizí mail nedostaneš :-P
Xspy
Profil *
Helpline Seznamu :D - http://napoveda.seznam.cz/helpdesk/visitor/index.php


Nyní s Vámi hovoří Blanka Čárová (Obecné)

Xspy: Dobrý den Nedaří se mi přihlásit na Novinky.cz I pokud jsem přihlášen ve svém profilu na Seznam.cz a použiji nabízenou volbu pokračovat , k přihlášení do diskuzí nedojde .(stránka problikne) Stejný stav se opakuje na různých PC , na CDMA i ADSL (O2). Bohužel nesejde již ani na volbě SSL ano/ne . Používám Google Chrome .
Blanka Čárová: Google hrome není aplikace kterou szenam podporuje.Promažte si cookis, snad to pomůže.
Xspy: :) Jakou aplikaci Seznam podporuje ? Explorer nepřichází v úvahu .. Cookies jsem mazal několikrát .
Xspy: Stav se opakuje i s nově nainstalovaným Firefoxem ...

Blanka Čárová se odpojil od konverzace

50minut v ... a rada žádná
Anonymní
Profil *
"Blanka Čárová se odpojil od konverzace

50minut v ... a rada žádná"

Fajn, ale co my s tim? Leo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0