Autor Zpráva
cerfotoc
Profil *
Brý den,
nevíte někdo kde sehnat ovladače pro tiskárnu Canon MF8180C na Apple iMac(MAC OSX Leopard)?? Našel jsem jenom ovladače pro windows, tak snad budete chytřejší než já =). Díky
janix
Profil *
Zkus všemocného googla. >>>ZDE<<<
cerfotoc
Profil *
Fakt dík za radu...si mysliš že neznám google a že sem nehledal než sem tady napsal?? Nesnášim když mi někdo poradí ať použiju google a myslí si jak je chytrej...jasně google sem použil. Všude sem našel drivery pro tuhle tiskárnu jenom pro widle. Přitom u jinejch tiskáren se daj najít aji drivery i pro maca. ...Takže nevíte prosim někdo kde sehnat drivery na MACa?? díky
jakubroz
Profil
mam mac. takže vim o co jde.
Ovladače nehledej. Protože mac už je má v sobě. Všechny tiskárny si sám najde-ovladač nepotřebuješ! To je výhoda macu. Ale pokud ti jí to opravdu nenajde, tak máš smůlu a ta tiskárna s nim prostě nechce komunikovat.
Joker
Profil
jakubroz
Všechny tiskárny si sám najde-ovladač nepotřebuješ! To je výhoda macu.
Hehe, koukám, že to bude podobný systém jako Linux: Buď to funguje samo od sebe, nebo to prostě nerozchodíte :-D
jakubroz
Profil
přesně tak, ale mě ještě nikdy nesklama. mam taky canon a jde.
Klárka
Profil
Tady je toto: http://software.canon-europe.com/products/0010318.asp, tak by to mělo fungovat bez ovladače. Já zatím problémy na Macíkovi nikdy s ničím neměla.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0