« 1 2
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
Můžu si ve WLM nastavit ke každému kontaktu jiné písmo a barvu?
Tak to se přiznám, že nevím. Ale můžeš si nastavit odlišné zbarvení vzhledu — nebo si vybrat i pozadí vlastní.


Reakce na Manqa:
Jinak Miranda, kterou používám já, toho umí tabké velice hodně.
Ano. Miranda sice umí všechno, jenže ne pořádně. Navíc většinu z mého výčtu nezvládá.


Reakce na soukiho:
A jedna zásadní výhoda, které mě osobně kdysi přesvědčila - když pošlete smajlíka, tak dojde tak jak jste ho poslali :)
Tomu nějak nerozumím, ale převádění textu na smajlíky je stejně potřeba vypnout, protože převedení např. „if ($i == 8)“ na „if ($i == “ je dost nepraktické.


Reakce na Jokera:
Podle mě se víc hodí schopnost používat současně například ‚pracovní‘ a ‚soukromý‘ účet, než si s někým psát z více počítačů současně ;-)
Podle mě zase ne. :–)

Nojo, za dnešek mě zatím jen 3x odpojil
Tak to se mně nestává. Hlavně jsem myslel rychlé odesílání zpráv a rychlé odesílání/sdílení souborů.

Oproti třeba ICQ to má jeden zásadní rozdíl: To nastavování se dělá jen jednou.
Stejně tak u WLM. Akorát nemusím nic na ničem nosit, ale kdekoliv se přihlásím — mám svůj vzhled, nastavení i soubory. Nádhera.
Joker
Profil
Str4wberry
převádění textu na smajlíky je stejně potřeba vypnout
Tak nějak... ne-programátorský příklad:
Nejdřív pojedeš tramvají (číslo 8)

Podle mě zase ne. :–)
OK, nicméně moje otázka byla, jestli to WLM umí (přihlásit více účtů najednou)

kdekoliv se přihlásím — mám svůj vzhled, nastavení i soubory. Nádhera.
...ale musí tam být WLM, že?
souki
Profil
Joker
to by si musel jet tramvají (číslo 8-) :D
Ale je pravda, že když se posílá nějaký zdroják, tak je to na zabití... Ale častěji používám smajlíky.
Zase je pěkné, že když se vypne to nahrazování, tak i nadále chodí smajlíci z druhé strany.

Str4wberry
Na icq jsem měl pár vesleých historek, kdy jsem poslal smajlíka (ve staré pěkné grafice) a on přišel jako smajlík z 5.1, které často znamenají něco jiného.
stuckinatrafficjam
Profil *
ja osobne pouzivam na ICQ a Jabber Mirandu bez pluginu (aneb v jednoduchosti je krasa :), jako jedinou vadu vnimam posilani souboru, ktery ni jaksi nejede), ale Qip je asi dost vymakanej =) original ICQ sem mela naposled ve verzi 5, sestku sem ani nezkousela, prijde mi to priserny (preplacanost, reklamy, spousta zbytecnosti, zere RAMku)
pavlix
Profil *
Na Jabberu je aspoň výběr z klientů a funguje to všem.

A dá se to používat i na vnitrofiremní komunikaci s vlastním serverem. Dají se na tom libovolně stavět služby (spousta knihoven pro různé programovací jazyky) včetně webových.

jabber: pavlix at pavlix.net
souki
Profil
pavlix
vnitrofiremní komunikaci s vlastním serverem
osobně netoužím po další věci, která se musí nastavovat a udržovat :D
bif
Profil *
Chci se zeptat, existuje nějaký prográmek, který mi umožní spusti více MSN účtů na jednom PC?
Díky za odpověď
Joker
Profil
bif:
A proč kvůli tomu vytahujete rok a čtvrt staré vlákno o ICQ?

Ano, existuje, na IM používám Mirandu a Pidgin a oba umějí připojit víc MSN účtů současně.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0