Autor Zpráva
Danecekk5
Profil *
Bohužel Icq 5.1 mě pomocí update donutilo si nainstalovat ICq 6..

Nikdy jsem ho ale nechtel, protože se mi prostě v ICq 6 nezobrazuje nahoře menu..tím myslím Hlavní atd..nevíte čím to muže být?...Děkuji..

tady je foto:
Fantasta
Profil
Jednoduché řešení - Stáhni si QIP ;) Vřele jej doporučuji :)
Danecekk5
Profil *
Jednoduché řešení - Stáhni si QIP ;) Vřele jej doporučuji :)
Já ale potřebuji posílat SMS do všech sítí
Railbot
Profil
Já ale potřebuji posílat SMS do všech sítí
Od toho je mobilní telefén.
Tak si nainstaluj něco použitelného (Trillian, Miranda, nebo ruský šmejd Qip) a ICQ používej jen na SMS, taky to mám tak. K tomu hlavní menu nepotřebuješ.
Danecekk5
Profil *
Od toho je mobilní telefén.
Tak si nainstaluj něco použitelného (Trillian, Miranda, nebo ruský šmejd Qip) a ICQ používej jen na SMS, taky to mám tak. K tomu hlavní menu nepotřebuješ.


A neznáš aspon nějakou klavesovou zkratku do menu?...potřebuji jen vypnout ty hnusne zvuky
Joker
Profil
Danecekk5
Fakt, origoš ICQ je naprosto tragický software. Nainstalovat si něco jiného je sice porušení licenčních podmínek, ale asi jediná možnost, jak ICQ nějak rozumně používat :-)
S těmi SMS bohužel nevím, z počítače SMS neposílám (mimochodem, podle mě nejlépe vyřešil SMS Vodafone: sice na Vf můžu posílat SMS zdarma přes webovou bránu, ale těch ušetřených 0,45Kč mi fakt nestojí za to klikat někam na web a něco tam vyplňovat :-) ).
Ale minimálně Vodafone a O2 umí kdekdo... například i Jabber (mimochodem nevíte někdo, jestli není pro zákazníky T-Mobile možnost využívat přes Jabber těch 20 SMS zdarma na přihlášení?).

A neznáš aspon nějakou klavesovou zkratku do menu?
Se nedivte, že to nikdo nezná, protože normální člověk oficiální klient nepoužívá :-D
Chamurappi
Profil
Reaguji na Daneckka5:
potřebuji jen vypnout ty hnusne zvuky
Zkus si najít v adresáři, kam jsi nainstaloval ICQ, soubory *.wav a smazat je. Ve starých verzích to zabíralo.
aailyyn
Profil *
tazatel sice žádal o zprovoznění menu, načež jsme mu tu všichni začali osvíceně doporučovat úplně něco jiného, ale tak když už jste to teda začali řešit takhle, přidávám ke zvážení ještě nezmíněnou variantu, že icq 5.1 rozjet lze, stačí si do něj na netu stáhnout patch
Danecekk5
Profil *
aailyyn: a jak se jmenuje prosím?
Str4wberry
Profil
Potřebuješ-li posílat SMS, Danecekku5, mohla by to zvládat Miranda IM s pluginem smsCZE.

A jinak – přeinstalovat ICQ 6 jsi zkoušel?
aailyyn
Profil *
Danecekk5
http://www.lupa.cz/zpravicky/icq-5-1-opet-funkcni-objevil-se-neoficial ni-patch/
nebo kdybys měl ještě nějaký problém, mně pomohl tenhle článek, můžeš se tam doptat ještě v diskusi, poradí ti
http://pcmagazin.cz/software/konec-icq-5.1-mozna-ne-2.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0