Autor Zpráva
kouzelník
Profil *
Zdravím všem a předkládám před vás neobyčejnou prosbu.

Programuji primitivní aplikaci v Delphi 7 Ent. a potřeboval bych dobrovolníka,k terý by mi dokázal odpovědět na pár otázek, ohledně Win. Vista. Nejsou to univerzitní dotazy na to, jak řeší Visty multitasking apodob. zajímá mne jen rozložení adresářů, postřehy kam si co ukládá atp. Možná vám připadá hloupé programovat pro OS, o kterém vím tak málo, ale to je má věc. Vás, milé začátečníky, kteří se vyznají alespoň v Total Commanderu a skrytých zákoutí systémových složek, vyzývám k solidární pomoci programátorovy =D.

napište zde prosím Vaše ICQ, rád se ozvu a probereme další postup :).

PS: odměna > hřejivý pocit u srdce a programátor, který jednou rád udělá protislužbu =D
peta
Profil
kouzelník
Co je to Total commander? Vyznavac Faru.
Na slozky se ani neptej, ja tam mam slozku Users / uzivatel / Desktop a pod. Otazka je, jestli to tak maji i jine typy Vista nebo mam nejakou napul anglickou verzi.
To ostatni nevim, programuji web a co ma uzivatel je mi hrejive u srdce jedno :)
souki
Profil
peta
všechny visty je mají pojenované stejně. Akorát když se prochází složkami, tak to překládá do jazyka - při používání TTCMD samozřejmě ne.
Jenže v každém rozumném programu jsou tyhle cesty načítané ze systémové proměnné a vůbec se to neřeší.

kouzelník
Napiš co potřebuješ sem a někdo ti odpoví ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0