Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravím,po spuštění nějaké náročnější hry mi to tak hoĎku normálně jede,někdy i déle a po té mi to vytuhne a vypadne,nevíte,čím to může být? Díky za jakékoliv rady.-)
izsak
Profil
Najskôr bude problém s chladením. Kamoš má nVidia MX, má iba pasívny chladič a teplota stúpa nad 60° a grafika to nezvláda a tuhne.
Mike
Profil *
A co by jsi navrhoval,že bych s tím jako měl dělat?Ta karta má svůj vlastní chladič,myslíš,že chladí málo?
VND_Spawn
Profil *
ahoj taky mám obdobný problém ale s tím že mi vypíná pc už po chvilce.Tipoval bych to taky na ten chladič protože při rozběhnutí pc trochu hrčí ale pak to přejde.Pokud máte někdo zkušenosti z výměnou chladiče byl bych vděčný za všechny rady. Dík moc
peta
Profil *
Anonymní:
- Sahni si na teplotu kompu, mel by byt chladny (prelozeno, studi te). Pokud ne, nekde neco se prehriva. Treba nahmatat misto, otevrit a proverit zarizeni v okoli.
Problem je, kdyz ti nema v kompu jak proudit vzduch, to mas hned ve skrini o 5-10 stupnu vice, podle venkovni teploty.
- Dalsi problem muze byt s pameti a to na grafice nebo na Ramce. A to zasunuti nebo treba zmenit v biosu frekvenci ramky na mensi.
- Potom muze byt problem, ze tva deska nesnasi tento typ grafiky, ze mas zastaralou desku.
- Pak muzes mit na kompu trojske viry.
- Pak tu muze byt problem s ovladacem karty
- problem s DirectX, kdy pro ATI treba nainstalovat Windows update nejakou korekci DirectX (9.c redist)
atd...

VND_Spawn: Naprosto nesouvisejici problem s tim vrcenim :) Nepromazavas vetracky po 3 letech provozu :) Kdo vi, jak mas komp zapraseny. Prehrivani vic prvni odstavec pro anonyma
peta
Profil *
Anonymní: VND_Spawn:
Zkuste si, jestli vam to dela komp, ikdyz mate otevrenou bednu. Ano 5-10 stupnu, ted v lete, je docela dost, kdyz se to pricita k 35 a jeste teplote z chladice :)
player
Profil *
mam taky problem ze skoro vsetky hry mi nechcu ist...ked ich spustim vypise mi toto:subor d3d8.dll je prepojeny na chybajuci export ddraw.dll:lockCB..a hned za tym mi naskoci dalsia tabulka s tymto:/c/program files/easport/fifa 2003/fifa 2003.exe:zariadenie pripojene na system nie je funkcne.Vedel by mi niekto z vas pomoct s tymto problemom?a ako ho riesit?Prosim odpovede mi poslite na ales65@orangemail.sk..dakujem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0