Autor Zpráva
tylik
Profil *
Ahoj, prednedavnom som si kupil novy notas. HP dv6700. Bol som celkom rad, lebo stary PC uz som nemohol zniest. Tak jedneho pekneho dna som si sadol za net a surfoval som. Naraz narazim na clanok: Vasa G. Karta Serie 8 000 sa zacne rozpadat, vtom momente ma seklo v krizoch a zostal som v soku.

Samozrejme pred kupov, som presiel nejake clanky ako bezi ta grafika na hrach atd. Jedna recenzia pise ze vsetko v pohode, Hl 2 cisto...; zahrate si najnovsie hry okrem Crysis, tam treba ubrat na detailoch. Tak si hovorim, ved nie som Games manik, tak to mi je ukradnute.

Toto ma fakt dostalo, ako je mozne ze taky vyrobca nema poriadne otestovane tie grafiky sakra. Odzaciatku sa mi nezdal obraz na LCD, rozne ciarky, vcera ak som vypinal PC, dokonca tie ciarky boli na celom LCD, potom sa spustil chladic a vyplo sa.

Som na ubuntu HH, este som neskusal ziadne narocne hry. Akurat som si nainstaloval W3 FT a ten mi dokonca seka, len neviem ci to je problem s pomalim netom alebo s tou grafikou.

Co nato vy? mate podobne skusenosti s timito grafikami? Drzia vam este? :D . thx for answer


(Mam G 8400 GS.)
nightfish
Profil
1) toto není PC poradna
2) proč to cpeš do tématu "Problémy s prohlížeči"?
3)
Vasa G. Karta Serie 8 000 sa zacne rozpadat
wow
doufám, že se moje karta série 8000 nerozpadne

4)
Odzaciatku sa mi nezdal obraz na LCD, rozne ciarky, vcera ak som vypinal PC, dokonca tie ciarky boli na celom LCD, potom sa spustil chladic a vyplo sa.
čeho chladič? co se vyplo? dělá to i na jiném monitoru? dělá to i s jiným kabelem k monitoru? dělá to monitor připojený k jinému PC?

5)
Som na ubuntu HH, este som neskusal ziadne narocne hry. Akurat som si nainstaloval W3 FT a ten mi dokonca seka
jsem na windows VB, nainstaloval jsem ABD, K4KJS, BFLM i PSVZ3 a neseká se mi nic (ani do začátku, ani do konce)

6)
mate podobne skusenosti s timito grafikami?
ne, nemám s těmito GK podobné zkušenosti, obraz na LCD je bezproblémový (když se začly objevovat nějaké elementy, pomohla výměna DVI kabelu)
pomalý net nemám, leč doufám, že rychlost netu moji grafiku moc neovlivňuje

7)
Drzia vam este?
na záchodě už si většinou podržím sám, jinde držet obvykle nepotřebuji
tylik
Profil *
Jaj sorry ja som prehliadok kategoriu :d Som to precital ako ze Problem s Pocitaci :D A tu je plohlizaci , presunte to....


pozrite si toto:
[url=http://adresa.cz]
http://www.pcrevue.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=55206[/url]
Nox
Profil
Máš nainstalované ovladače? Neděla jsi nějaké nestandardní nastavení?

Naraz narazim na clanok: Vasa G. Karta Serie 8 000 sa zacne rozpadat, vtom momente ma seklo v krizoch a zostal som v soku.
Nevěř hned všemu co si přečteš;) v článku často spekulace, vycházející z nepodrobné zprávy

Odzaciatku sa mi nezdal obraz na LCD, rozne ciarky, vcera ak som vypinal PC, dokonca tie ciarky boli na celom LCD, potom sa spustil chladic a vyplo sa.
Nechápu proč jsi tedy nereklamoval?

len neviem ci to je problem s pomalim netom alebo s tou grafikou.
Co takhle to pustit v single playeru:)
Chamurappi
Profil
Reaguji na tylika:
Tvé povídání se vůbec nijak netýká webdesignu. Proč ho dáváš na webdesignérskou diskusi? Copak nevidíš v hlavičce „Jak psát web“?

thx for answer
Nevyjadřuj se jako mamlas, prosím. Dělá ti potíže vlastní mateřština?

pozrite si toto: [url=http://adresa.cz]
Ani odkaz vložit neumíš…

Na doporučení „Prosím používejte diakritiku a interpunkci.“ také dlabeš.
tylik
Profil *
Chamurappi

Ja som zvyknuty, ze ked kliknem na ikonku, ktora ma spravit odkaz, tak vytvori kod: [url][/url] a nie [url=http://adresa.cz][/url]. Mozno niekomu to vyhovuje, mne urcite nie.


To ako sa tu nemozu riesit take problemy?

Nevyjadřuj se jako mamlas, prosím. Dělá ti potíže vlastní mateřština?

Ako co ti je dotoho. Nie som ani mamlas, to budes asi ty. Takyto moderatory by tu nemali co robit, len robia hanbu. Staraj sa o svoj rodny jazyk.

Chcel som len vediet, aby napisali ti ludia co maju tu seriu grafik a povedali ako im zatial funguje. To je vsetko. Neviem naco zbytocne spamujes ked sa ta to netyka, sice si moderator, ale podla mna nie si nic.
fandaa
Profil
tylik
Ochutnal jsi někdy chuť banánu? Aby jsi jeden nedostal.

BTW: Jak píše Chamurappi, tady není žádná PC poradna, ale fórum o tvorbě webu. Laskavě si to uvědom a jdi hledat na jiné fórum.
tylik
Profil *
fandaa


A ty si dostal daked na koreň nosa?
fandaa
Profil
tylik
A ty si dostal daked na koreň nosa?
Můžeš mi to přeložit? Nechapem jakyzu tveho kmene.
tylik
Profil *
fandaa

To zato lebo si idiot. Hladaj v slovniku.
fandaa
Profil
tylik
Idiot jsi tu jedině ty a to se ti IMHO snažili říct i ti výše. Běž na jiné fórum.
tylik
Profil *
fandaa

No ja neviem, preco tu chodia take male deti? ja by to kickoval...
Chamurappi
Profil
Reaguji na tylika:
sice si moderator, ale podla mna nie si nic
Jsem moderátor, který nemá rád prznění našich jazyků anglickým kúl výrazivem, ale který se přesto rozhodl tvé mimotématické vlákno velkoryse tolerovat. Už toho lituje.

ja by to kickoval...
By your command. Goodbye, Mr. tylik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0