Autor Zpráva
Paulí
Profil
Dobrý den,
prosím Vás o pomoc.

Jednou jsem si odklikl před downloadem souboru v IE tlačítko "Vždy zobrazit dotaz před otevřením souboru tohoto typu" a klikl "otevřít". Teď vždy, když soubor má stejnou koncovku, tak se mě to bez zeptání začne otvírat. Jde nějak vrátit toto tlačítko zpět, aby se mě to vždy zase zeptalo ?

<ps: hledal jsem v registrech, ale nenašel>

Děkuji moc za pomoc.
S pozdravem Paulí.
peta
Profil
Paulí
ja bych to hledal v nastaveni www prohlizece. V IE je to zalozka bezpecnost - vlastni nebo zalozka Upresnit.
A nebo je tam jeste nekde zalozka a seznam serveru, kde to mas povolene a kde ne.
Bubák
Profil
Nástroje > Možnosti Internetu > Zabezpečení > Obnovit výchozí úroveň všech zón (taky se divím).

peta
V IE je to zalozka bezpecnost
Taková záložka není v IE a pokud je mi známo, tak ani v žádném jiném internetovém prohlížeči.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Paulí:
Ovládací panely > Možnosti složky > Typy souborů > vybereš typ > Upřesnit > Potvrzovat otevření po stažení.

hledal jsem v registrech, ale nenašel
V klíči HKEY_CLASSES_ROOT/typ je binární hodnota EditFlags. Pokud je 00 00 00 00, potvrzení se zobrazuje, pokud 00 00 01 00, tak ne.
Paulí
Profil
Chamurappi
jo dííííííky moc ....... nevěděl jsem, že to jde tak snadno .......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0