Autor Zpráva
Johny26
Profil *
Ahoj,
Prosim o radu, hledal jsem na netu plno rad a navodu. ale nikde jsem nenasel konkretni navod a uz jsem docela zoufalej, jestli to vubec jde.
Mam doma privedenej net do routeru, kde mam pevne danou ip adresu. Z routeru vede nekolik kabelu do ruznych pc a z toho jeden do ntbku. Ip adresy rozdeluje router automaticky. Ted bych potreboval nasdilet internet pres notas na wifi, abych se mohl s mobilem nokia e51 pripojit k netu pres wifi z notebooku. Na notebooku mam windows vista.
Prosim moc o radu, nejak se v tom nevyznam
ShiraNai7
Profil
Googlil jsem a zda se, ze nokia e51 umi wifi. Takze by melo jit pripojit se mobilem pres wifi k routeru (pokud je router wifi vybaven).
Johny26
Profil *
jj to jde... jenze ja nemam wifi router... mam jen obyc na kabely... tak prave chci zkusit a doufam ze to jde pripojeni na wifi v notebooku, kterej bude sdilet internet z lanu do wifi
suky
Profil
Johny26
wifi z notebooku.
Mas vysilac wifi na notebooku? Neni nejake pridavne zarizeni? Napriklad dalsi router?
Johny26
Profil *
nwm co mas na mysli... mam proste notebook s wifi... muzu se pripojit reba ve skole na net pres wifi... ale doma mam net privedenej do routeru a z toho jde kabelem do notasu..
Johny26
Profil *
proste chci pouzit wifi z notasu jako vysilac internetu a mobilem ho pres wifi prijimat
suky
Profil
Johny26
proste chci pouzit wifi z notasu jako vysilac internetu a mobilem ho pres wifi prijimat
To nejde.
suky
Profil
Johny26
Ted me napada, nedavno jsem si kupoval AP od Asusu za 900 Kc a beha paradne, takze myslim, ze i pro tebe by to byla dobra investice. Volny pohyb s mobilem a taky s notesem.
janix
Profil *
pokud máš noťas a mobil s wifi, tak bych zakoupil wifi ap nebo rovnou router s wifi a můžeš chodit s noťasem a mobilem po celým domě a bez problémů chytat internet. Já to tak taky mám a jedu bez problémů.
Nox
Profil
Nevím jak konkrétně s notebookem
Taky nevím jestli toto co napíšu pro tebe není náhodou samozřejmé, ale projistotu:

Připojení k wifi na tomhle mobilu mi přijde v pohodě
Menu > Připojení > Průvodce WLAN
detekuje (případně kliknout a Obnovit) okolní fungující Wireless LAN včetně skrytých a zamknutých, klikneš na tu svoji a dáš Spustit prohlížení webu (případně poté zadáš heslo),
mělo by to snad fungovat i bez nějakého složitého nastavování na notebooku
Marve
Profil *
suky

To nejde.

Proč by to nešlo???
koudi
Profil
suky
Ale jde

Johny26
Doporučoval bych wifi router.

Nicméně tady máš návod na Vista, Mac, XP...vyber si :)
http://www.cnettv.com/9742-1_53-28619.html
suky
Profil
Marve
koudi
Pravda, na to jsem zapomnel, ale stejne bych i jako janix wifi AP.
Rady
Profil *
ja jsem to zkousel podle toho videa, ale internet mi na mobilu nejde rozjet
otiss
Profil *
Dobrý den,chci se zeptat jestli existuje externí wifi,které by se nechalo připojit k nokii n73.díky.
Mike8748
Profil
otiss
ne, smula
panther
Profil
mihal:
jestli si nevystačíš s odpovědmi výše, zkus zabrouzdat na nějaké Nokií fórum, dostane se ti lepší odpovědi.

Proč si myslíš, že webdesignéři, programátoři a jiní lidé kolem tvorby webu by měli umět řešit problémy s tvou nokií? Já také nechodím na Nokií fórum s problémem ohledně PHP, přesto, že by tam mohl být nějaký programátor.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0