Autor Zpráva
bradpitt
Profil *
ahoj, mam takovy dotaz , tykajici se pripojeni na internet pomoci WiFi,(sitova karta--->router----->antena) v posledni dobe se potykam s problemem kolisajici rychlosti pripojeni, chvili mi jde rychlost perfektne a potom se mi nezobrazi vubec ani stranka , skoro se to odpoji, pochvilce to jde zase dobre, v minulosti sem nikdy takove problemy s pripojenim nemel. Zkusil sem preinstalovat OS ale problem trva i nadale, jde mi o to jestly nemuze byt chyba nekde v nastaveni ve windows apod., popripade poskozeny nejaky komponent, problem se signalem ? vazne uz nevim. jen by me zajimalo jestly je mozne ze chyba je u me a ne u poskytovatele pripojeni. za pomoc predem dekuji
jrm
Profil
WiFi kolísá bo máš sdílenou linku. Pokud máš problémy, měl bys je řešit s poskytovatelem.
Zkus ping na ip brány, ip uzlu, ip centrálního bodu. Pokud je to ok, zkus se poskytovatele poptat po vhodnějším DNS... Také zkouším trasování a výsledky posílám mailem poskytovateli s žádostí o nápravu. Tak jsem servismena poskytovatele dohnal k měření přímo u mne a našel zarušení od konkurence, domluvili se mezi sebou poskytovatelé a OK.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0