Autor Zpráva
Hanz
Profil
Měl jsem nainstalovaný Alcohol 120% a ten si vytvořil virtuální mechaniku. Ale po odinstalování tam ta mechanika zůstala (je tam zbytečně). Jak jí mám odstranit?
Když dám ve správci zařízení odinstalovat tak sice zmizí, ale po restartu počítače je tam zase.
Indy
Profil
Napadá mě jednoduchý způsob: Opět nainstalovat alcohol, v něm tu mechaniku zrušit a opět odinstalovat..
Hanz
Profil
Indy
Bohužel znovu nainstalovat nejde. A to právě proto že tam je ta mechanika.
Indy
Profil
Co třeba ručně projet registry? Tam by něco mělo být, ne? Bohužel tady ve škole alcohol nemáme, jinak bych se na to hned mrknul.. :(
Hanz
Profil
Indy
No to mě napadlo taky, ale nevyznám se v tom. Nemělo by to jít ještě jinak?
Hanz
Profil
Opravdu nikdo neví jak na to? Jestli ne tak nevíte o nějakém jiném fóru, o těchto věcech? (českém)
Miroslav
Profil
Vyřešíš to následovně:Jdi do ovládacích panelů,klikni na ikonu systém-hardware-správce zařízení a rozbal větev
Řadiče SCSI a Raid.Najdeš tam položku A348SCSI SCSI Controller nebo jinou.Liší se to verzemi programu.
Tuto položku(A348SCSI nebo tu,kterou tam máš) vlož do jakéhokoliv vyhledávače REGISTRU a všechny položky v
registru,které budou obsahovat tento text vymaž.
Doporučuji prográmek: jv16 PowerTools a nebo to můžeš udělat přes regedit.
Pak stačí jen odebrat ten řadič,restartovat PC a tradáááá máš to v suchu.
Mě to pomohlo.
DoubleThink
Profil *
Mno toto je solidní peklo - stalo se mi něco podobného s Daemon-Tools. Ke své blbosti jsem si ještě hrál s fyzickými jednotkami CD/DVD, takže jsem si zkušeně odpálil Windows.
IMHO je to v skoro jedinný (neinvazivní) zpusob jak poslat pod kytky Win XP SP2 - trochu zamíchat s SCSI/ID perifériemi.
patRICCO
Profil *
stačí vlastnsti disku C: potom hardware a potom vybrat mechaniku a zakázat ty co tam nechceš
A1plus
Profil *
Měl jsem stejný problém. Naistaloval jsem alcohol, samozřejmě, že i 1 virtuální mechaniku, do ní jsem vložil image a odinstaloval jsem alcohol a ejhle virtuální mechanika zůstala.
Řešení je následující:

Spusť regedit, pak jdi do HKey_Local_Machine\System\CurrentControlSet\Services ... zde je nutné najít jednotlivé klíče k verzi alcoholu 1.9.2.1705, 1.9.5.2722 nebo 1.9.5.2802 a347scsi a a347bus, nebo 1.9.5.3105 vax347s and vax347b. Jakmile je najdeš, smaž je (mohou se vyskytovat i vicekrát). Stejně nazvané ovladače smaž v C:\Windows\System32\Drivers .. zde jsou s koncovkou sys.

Restartuj.

Samozřejmě, že zakázat mechaniku ve správci zařízení lze, ale tím se nevyřeší odstranění.
Toto mi ji odstranit pomohlo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0