Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Mama taky problem s hrou GTA San Andreas aj s GTA Vice City, že zapnem hru a približne po 1 minute hrania sa textury začinaju menit do rôzných tvarov. Napríklad s auta strčia rôzné farebné trojuholníky, štvorce a ani nevidno auto to ista sa deje aj z ľudmi a budovami. Proste zo všetkým a nedá sa tak hrať lebo nič nevidim. Skušal som aj nastavovať grafiku, kvalitu, detaily a stále nič. Ja mam Počítač
AMD Athlon XP 2200+ 256 RAM, miesta na disku dosť, graficka karta GeFORCE FX 5200 128 MB....
a kamoš má Celeron 700 Mhz, 128 MB RAM, grafika 32 MB MMX, proste neporovnatelne a vôbec s týmito hrami nemá taký problém. Len mu to trošku viac seka ale inač pohoda. No a ja katastrofa.
Poôžte mi dakto. Please.
DAKUJEM
thingwath
Profil
Já osobně bych zkusil nejnovější ovladače grafické karty a nejnovější záplaty na hru.
Szalinski
Profil
No ale kamarati maju staršie ovladače a hru tu istu a nerobi im to
thingwath
Profil
A mají tu samou grafickou kartu? Těžko určit kde je chyba...
Acci
Profil
Zkus si přečíst http://blog.czhannes.com/post/860
mSaf
Profil *
Problem mas v ovladacich graf. karty, tento problem se dost casto vyskytuje! Stahnui si novy a pojede to jak ma!
KUBA
Profil *
Ja mam ATi Radeon 9600 a hra se mi po chvili hrani sekne a nic... nekdy mi to napise neco ze VPU provedl restet graf. zarizeni protoze uz neodpovidalo na prikazy z graf. ovladace...mam nejnovejsi ovladace...
mSaf
Profil *
hezkyyyyyyyyyy, stahni si ty nej ovladace :)
cvaky
Profil *
super navod na GTA SA

http://www.abcgames.cz/?p=navody_zobraz&ID=7938
S.A.b@t
Profil *
mám problém se San an..... po pár minutách se sám od sebe resetuje comp. kámošům to jde v pohodě ale mě nee.nevíte jak na to???
Rustic
Profil
to S.A.b@t: kup si originál ;)
Hrabáč Polní
Profil *
mám stejnej problém s texturama a tvarama , dřív mit o šlo pak se něco stalo s hdd, nejdřív to vypydalo že o vše přijdu ale pak se to ňák zachránilo, mám jen přeinstalovanej WIn XP+SP2, a san andreas se s*** zkoušel sem ho přeinstalovat a h****, HELP!!!!!!!
Hrabáč Polní
Profil *
Zkus si přečíst http://blog.czhannes.com/post/860[/i]
TO JE NA NIC!
Hrabáč Polní
Profil *
Přišel sem na to, že (mám offlej anti-aliasing, nebo tak ňák) když zapnu anti-aliasing na jakoukoliv hodnotu, potvrdím, hned zas vypnu, potvrdím tak je vše na chvilku v poho. Ale hrát a každou chvíli (dost často v tom nejlepším) lezt do nastavení je vopruz
RPG
Profil
Pánové, prosím, klidněte se. Co to má společného s webdesignem?
Anonymní
Profil *
Ja mam ATi Radeon 9600 a hra se mi po chvili hrani sekne a nic... nekdy mi to napise neco ze VPU provedl restet graf. zarizeni protoze uz neodpovidalo na prikazy z graf. ovladace...mam nejnovejsi ovladace...
Nevím přesně jaký máš přesný typ Radeonu 9600, ale ja mam DDR2 (256mb) a měl jsem stejný problém - přepnutí do řežimu 800x600 a v Catalystu zmíněná zpráva (zkoušel jsem to i v GTA 3 a Vice City a 3 stejné , Vice City v pohodě). Vyřešil jsem to tak , že jsem si stáhl nejnovější ovladače na Ati.com. Po tomhle to jede úplně v pohodě.
Anonymní
Profil *
Pánové, prosím, klidněte se. Co to má společného s webdesignem?
hodně
Anonymní
Profil *
mám stejnej problém s texturama a tvarama , dřív mit o šlo pak se něco stalo s hdd, nejdřív to vypydalo že o vše přijdu ale pak se to ňák zachránilo, mám jen přeinstalovanej WIn XP+SP2, a san andreas se s*** zkoušel sem ho přeinstalovat a h****, HELP!!!!!!!
možná by jsi mohl použit pokud máš originalní hru , tak vyzkoušet nějaký patch . Mně to jede , ale bez problému a to i když jsem měl starou 7200 (ati). Takže nevím

btw. Patch žadný nemám .
WanTo
Profil
Prostě si nainstalujte nejnovější ovladače. U San Andreas mi to pomohlo.
Hrabáč Polní
Profil *
Fajn. Tak jsem si nainstaloval nejnovější ovladače gr. karty a vše je zase v pohodě.
DoubleThink
Profil *
Pánové, prosím, klidněte se. Co to má společného s webdesignem?

hodně


Nic. Lock.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0