Autor Zpráva
Mirda
Profil
Ahoj,
chystám se ke koupi notebooku, který by trochu k práci - PsPad, možná Photoshop; ale spíš k zábavě - sledování filmů, internet, hudba, atd. Do oka mi padla novinka od Fujitsu Siemens, Amilo Pa3553. Už jsem na tomto fóru několik témat o tomto notebooku našel, ale moc jsem se toho nedozvěděl. Jeden kamarád mi říka že by ho koupil, že za tu cenu je dobrej, jinej že by do AMD nešel, i přes to, že tam je nějakej novej AMD Puma. Zaujmul mne i systém dvou grafik a hlavně design celého nb.

Chtěl bych se dozvědět, co si o tomto notebooku myslíte Vy, jestli ho zavrhnout a nebo koupit. :-)
http://notebooky.itek.cz/amd-turion-15-4/207485-FS-Amilo-Pa3553-AMD
Předem díky všem za odpovědi.
Jake Buchar
Profil
no na me by to melo az moc funkci :D ale ja myslim ze je to slusny noteebook i kdyz s tim AMD nevim preferoval bych neco od Intelu.Nemam moc prehled o notebooku ale rekl bych ze ta cena je nejaka levna.
vydrus
Profil
Mirda
Parametry jsou dobrý, ale pokud to člověk nemá v ruce, tak to nepozná. Doporučil bych koupit bez OS a nainstalovat si nějaký Linux, jetsl to chceš mít levnější ;)

Jinak já používám tohle a jsem spokojen.

Korrigan
Profil *
Uvazoval bych o 17-ti palcovym monitoru. Jednak nebudes potrebovat externi monitor, a jednak ty NB maji numerickou klavesnici, coz je velmi ocenis. Taky semi zda, ze ma malo USB portu (jenom dva??). jinak je slusne nadupanej. Mozna jeste dost maly rozliseni webovky. mozna to ted nebudes potrebovat ale za par let urcite. Taky bych se nebal toho AMD. Udajne uz mezi nima neni velky rozdil. Ja mam ASUS F7Kseries s Amd Turion a jsem nadmiru spokojen
vydrus
Profil
Uvazoval bych o 17-ti palcovym monitoru.
A co když budeš v autobuse? 12-ka je nejlepší...
Joker
Profil
Korrigan
Uvazoval bych o 17-ti palcovym monitoru.
No já nevím, 17" notebook na nějaké velké přenášení nebude a pokud to má ležet na jednom místě, není už lepší normální počítač?
Bude komfortnější na práci, pravděpodobně výkonnější, levnější a daleko lépe (a levněji) rozšiřitelný.
Korrigan
Profil *
Meti 15 a 17 je rozdil v delce asi 10 cm a asi 5 v delce (plusminus). Ale je velkej rozdil sledovat film na NB z gauce nez z koleckove kresle u stolu(coz by u 12-ti palcovyho asi jinak neslo). Taky u hrani her je velkej rozdil. A to nepocitam rozliseni 1440.
Jake Buchar
Profil
17 palcu bych rekl ze je uz celkem moc mam takovy notebook a jestli muzu doporucit tak rozhodne mensi.ten monitor je takovy neohrabany a musi se s nim zachazet opatrne.
suky
Profil
Joker
No já nevím, 17" notebook na nějaké velké přenášení nebude
ÓT: Jo ja si vozim 17" notebook kazdy tyden na intr a z intru a celkem se pronese. :D

Mirda
Pri porizovani sveho notebooku (cca 1,5 roku zpatky) jsem zapomnel na nejdulezitejsi pozadavek a to robustnost, vybral jsem si Acer a po*ralo se mi zavirani, dneska jsem si ho prinesl z reklamace. Takze pokud se k elektronice nechovas moc jemne jako ja, tak na to taky mysli...
vydrus
Profil
suky
Nejlepší zkušenosti mám s Asusem, a je fakt, že když jsem měl starej Acer, tak se mi ulomil jeden pant u monitoru....
suky
Profil
vydrus
tak se mi ulomil jeden pant u monitoru....
Presne to se mi taky stalo, ale ten notebook neni zas tak starej.
Mirda
Profil
Tak to jsem nečekal že se to tu tak rozjde, díky moc všem za odpovědi, ještě se podívám na 17" a uvidíme.
souki
Profil
Jedině 15.4"
Je to ideální velikost na práci kdekoliv. Teď jsem si k tomu za 4k přikoupil ještě 22" LCD a to je vůbec paráda. Když nejsem dom, tak se na 15.4" v pohodě vejdu a doma mám luxus :)
Mirda
Profil
souki
já má právě doma taky 22" LCD, tak že bych to stim prohazoval :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0