Autor Zpráva
Tomashek
Profil
Zdravím
Neznáte nějaký program nebo něco, co by dokázalo spustit 2 plochy na jednom počítači?
Nemyslím takoé ty programy, v kterých můžu mít np 10 ploch a přepínat mezi nimi. Potřeboval bych abych měl ty 2 plochy aktivní, vedle sebe. Aby na jedné mohl být například film a na druhé například qip se zprávami atd.
Díky
vydrus
Profil
Tomashek
Na Ubuntu s 3D akcelerací to je možný. Tam můžeš mít zobrazeno i víc ploch na jedný obrazovce, nepočítám 3D krychli a ostatní drobnosti.
Tomashek
Profil
a na vistu ?
vydrus
Profil
Neznám... ale není lepší mít to všechno na jedný? Stejně by se to muselo kvůli druhý ploše zmenšit, tak co...
Tasartir
Profil
Taky jsem si původně myslel, že přesně z tohohle důvodu existují okna..
Tomashek
Profil
no jo, jenže když jsem zkoušel například hru hodit do okna tak to nešlo,..ani pomocí přidání -window
vydrus
Profil
Tomashek
A na to potřebuješ 2 plochy? Neznáš kouzelný tlačítko s logem Woken (win)?
Nox
Profil
Ashapoo PowerUp SwitchDesk
Mike8748
Profil
Tomashek
a to je problem si film pustit v okne a mit qip vedle toho?

nebo si porid druhej monitor, dvouhlavou grafarnu, a mas dve plochy vedle sebe hned
Petyk
Profil
Yod'm 3D
vydrus
Profil
nebo si porid druhej monitor, dvouhlavou grafarnu, a mas dve plochy vedle sebe hned

Tomashek
Zavolej Radkovi H., ten jich má pro podobné potřeby víc, mohl by ti dát :)
Tomashek
Profil
dát“ ? :-D
DoubleThink
Profil *
Zavolej Radkovi H., ten jich má pro podobné potřeby víc, mohl by ti dát :)
Dva výstupy má už dneska každá karta a většinou i oba stejné, digitální.
Tomashek
Profil
No jakože já mám 2 výstupy na grafice, ale monitor druhej není, a zrovna kvůli takové blbosti si ho nepotřebuji kupovat.
No jenom jsem se ptal jestli nevíte o nějakém programu, kterej by mi to ulehčil, ale není to nutnost..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0