Autor Zpráva
Tassander
Profil *
Dobrý den všem , mám problémy s registry , nustále mi vyskakuje okno kurýrní služba viz ss - www.gamespace.gzk.cz/my_images/scren_shot/registr.JPG .

Snažil jsem se to odstranit různýmy programami na odstranění registru , čištění až po tuneUP. Pokud možno děkuju za radu .
Vlastně nevím jestli to jsou registry tak dííky všem .
Tassander
Profil *
uz jsem to vyresil no ok
zadaj
Profil *
Přeji pěkný den,mam prozbu.Jsem laik na počitači.Při legistraci mi naskakuje okenko a je tam napsano,že budu přepojena na nezabezpečenej server,musim na to kliknout,jinak mne to nepusti na muj email.Prosim poraďte co to je,dříve to nebylo.Děkuji za odpověď.Daniela
Měsíček
Profil
Danielo, poskytla jsi málo informací prosím založ si vlastní vlákno a zkus to celé znovu popsat ... i když po ruce nemám věštící kouli tipuji, že v tom budou mít prsty neplatné certifikáty a že se ti to děje u nové verze Firefoxu, je to tak?
zadaj
Profil *
Přeji pěkný večer a diky za odpovědˇ,ale asi jsem to napsala špatně,promiň,učím se ,ale pokusím se ještě jednou to napsat lépe:)Prostě,když chci jit do své schránky a přihlásím se,tak mne to hned nepusti a otevře se okénko,kde mi to píše toto:Výstraha zabezpečení--Budete přesměrována na nezabezpečené připojení informace,které odesíláte,aktuálnímu serveru,přenesený k nezabezpečnému serveru.Chcete pokračovat?Když kliknu ne,tak mne to tam nepustí a když ano ,tak se musím přihlási dvakrat za sebou.Promiň,že Tě obtěžuji,ale jsem samouk a tak s Pc bojuji jak to jde:)Dříve mě to nedělalo a hned při přihlášeni jsem mohla do schránky.Tak nevim co mám dělat a bojim se.Díky za odpoveď a nezlob se Měsíčku.Zároveň přeji krásnou dobrou noc. Daniela

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0