Autor Zpráva
farleasher
Profil *
Nedávno jsem si nechával přeinstalovat operační systém (Windows XP) a provést jakési celkové vyčištění počítače. Nyní jakmile chci v počítači přehrát DVD, žádá si to instalaci/zakoupení "dekóderu DVD" či "MPEG-2 dekóderu", což po mně nikdy dřív nechtělo. Mám legální (zaplacený) operační systém, takže v tom by problém být neměl. Lze to nějakým způsobem vyřešit, aniž bych si dekóder musel kupovat? Vycházím z toho, že před přeinstalováním OS přehrávání DVD běželo normálně a nejsem si vědom toho, že bych si nějaký takový dekóder kupoval.

Díky za pomoc
Filips
Profil
A co nějaké prográmy na přehrávání dvd? Zkoušels? Nebo spíš v čem to přehráváš?
Měsíček
Profil
Kodeky máš?
farleasher
Profil *
kodeky mám skoro určitě

zkoušel sem přehrávat v BS playeru, GOMplayeru a WMP.. všude stejná nebo podobná odpověď..

tohle to napíše např. pro WMP
hele
Profil *
farleasher
nainstaluj si nějaký DVD player, pak ti to v ostatních playerech pojede taky, žádný z tebou uvedených přehrávačů ho nemá
farleasher
Profil *
můžu se zeptat jaký DVD player bys konkrétně doporučil? díky moc
Mike8748
Profil
farleasher
je jedno jakej dvd player si nainstalujes (ja mam PowerDVD), jde o to ze s tim playerem se ti nainstaluje i ten mpeg2 dekoder a pak dvd muzes prehravat kdekoliv (treba ve WMP)
farleasher
Profil *
wow, fakt to jde.. díky moc :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0