Autor Zpráva
livot
Profil
Prosim o radu - pred tremi dny, po vypadku proudu mi "zmizely" dorucene, prectene zpravy vcetne podslozek. Neprectene zustaly na svem miste. Vse ostatni je v poradku.
Hledal jsem je v "ulozisti" a jsou tam, jen se prejmenovaly na "Dorucena posta (1)". Zkousel jsem to vselijak, hledal v nastaveni Outlooku ale marne... Uz si nevim rady, takze budu vdecny za jakoukoliv pomoc a predem dekuji !

Libor, livot@atlas.cz

PS : jaka muze byt max. velikost Dorucene posty ? Mel jsem tam toho cca 800MB
livot
Profil
Tak bohuzel nic nepomohlo a navic se ztratila dalsi posta... :( Nedari se vytvorit slozku "Dorucena posta", porad mi k tomu skace nejake (1)... Umel by me nekdo navest k puvodnim zpravam ?? Predem diky !
livot
Profil
A jeste malickost - jde v XP nekde nastavit, aby stazene zpravy zustavaly v kopii i na webu ?
Tomasds
Profil
livot
Jestli má doručená pošta zůstávat na netu, to není věcí nastavení windows, ale poštovního klienta - ve tvém případě Otlouka.

Nechci být vyloženě offtopic, možná tě to nezajímá a možná to víš, ale existují i lepší poštovní klienty. Většina z nich je lepší než MSOE. Dost se používá thunderbird, já používám the Bat. Ten umí mj. samozřejmě automaticky dělat zálohy, takže kdybych o něco přišel (což se nestává), tak obnovím ze zálohy a nemám problém.
livot
Profil
Tomasds : a jsou v cestine ?
Tomasds
Profil
livot
www.thebat.cz - web i program jsou česky, resp. existuje do něj čeština.
thunderbird bude česky umět asi taky. Ten ale neznám a hledat se mně to nechce. The Bat stojí něco pod tisícovku, ale myslím že ve srovnání se ztrátou dat to není takový problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0