Autor Zpráva
farleasher
Profil *
Dobrý den,

Koupil jsem si nový harddisk a chtěl jsem na něj přetáhnou první složku. Při přetahování jsem ovšem omylem pustil tlačítko myši a složka neskončila na novém harddisku, nýbrž v docela jiné složce. Myslím, že jde o nějakou systémovou šložku, nikdy dříve jsem ji nepoužíval a určitě jsem ji nevytvořil. Její jméno začíná takto: b293aa5... Problém je ten, že cokoliv se nachází v této složce, nelze otevřít, zobrazuje se hláška: "Složka není přístupná. Přístup byl odepřen." Navíc při kliiknutí na vlastnosti to píše, že velikost je "0 bajtů".. Přetahovaná složka byla velmi velká (několik gagabajtů). Je to divné i proto, že samotné "přesouvání složky" proběhlo okamžitě, při této velikosti bych očekával přinejmenším několikaminutové trvání.

Netušíte náhodou někdo co s tím? Je možné moje data získat zpět, kontaktovat odborníka atd..? Popřípadě jak obejít ono: "přístup byl odepřen"..? Nahlédnout do složky? Vrátit celou operaci zpět..?


Velmi děkuji za pomoc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0