Autor Zpráva
Vlasy
Profil
takže mam problém s mikrofonem na vistách, jak už je zřetelné z tématu.
problém je tento, když zapojim normální stolní mikrofon do zadní zdířky u pc, tak vše funguje normálně, ale ten mikrofon jsme musel vrátit, tak jsem si koupil normální skypový sluchátka, ale tam mi ten mikrofon nefuguje, zkoušel jsme ho i píchnout do zadní zdířky a tam taky nejde jen to napíše že tam patří ten stolní. v mikrofonu chyba určitě neni, zkoušel jsem i pučenej od kamaráda a pořád nic. když s epřipojim na team speak a zvýšim si citlivost, tak jde ode mě ozvěna což je další věc co nechápu......myslim že je nějaká malá muška v nastavení micu v ovládacích panelech, ale nevim jaká, priotože v těch vistách neni skoro vůbec co nastavovat:(
srigi
Profil
Heh, poradim, checkni ci karta nebezi v 6-kanalovom rezime. Potom su totiz vstupy brane ako vystup surround/LFE. Tato poucka ale plati iba ak mas iba 3 jacky na zvukovke. Ak to plati, prepni zvukovku do rezimu stereo.
Vlasy
Profil
hale díky jen mi ještě řekni kde to mam přepnout, jsem dřevo:)
srigi
Profil
Control Panel >> Sound >> na prvej zalozke, spodne tlacidlo, nadstav ze mas 2 repraky.

edit >> konkretne tu:

Vlasy
Profil
díky v tom je ten problém v xp bych to zvládl ale v těch vistách je to menší problém:D
souki
Profil
Vlasy
Já ti nevim. Otevřel jsem Nápovědu, napsal "mikrofon" a hned tam byl obrázkový návod, jak to udělat
Vlasy
Profil
Vlasy
Já ti nevim. Otevřel jsem Nápovědu, napsal "mikrofon" a hned tam byl obrázkový návod, jak to udělat
jasnně to jo, ale tam mě to dokáže do ovl panemů do speech options a ty kdžy pustim tak to ten mic vůbec nezobrazuje

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0