Autor Zpráva
Hanz
Profil
V jakém programu (freeware) můžu dělat velkorozměrový tisk.
Mám totiž některé mapy, které by po vytisknutí měli zabírat A3, ale nemám na to tiskárnu. Když to dám vitisknout v Zoner Photo Studiu, tak mi to upraví tak, že ta mapa bude celá, ale jen na A4. Takže jak to mám vitisknout na více A4, které potom slepím?

PS: Samozřejmě bez toho, abych ten obrázek ručně rozdělil na 4 části a ty potom zvlášť vytiskl.
Hanz
Profil
Vážně nic neznáte? On by to nakonec ani freeware být nemusel.
Leo
Profil
Tisk neni ani tak zalezitosti programu jako nainstalovane tiskarny. Proste musite mit nejakou co ma format A3. Dalsi moznost je udelat z toho treba PDF, a prenest ho nekam, kde takovou tiskarnu maji. Leo
Boy
Profil
Já ti poradím......já osobně jsem to řešil tak, že jsem na to použil mého kamaráda Photoshopíka 7.
Je tam přece takovej skvělej nástroj Rozřezání......takový ten skalpel.....tím si to rozřežeš na kolik dílů chceš a pak už jen dáš Uložit pro web a každou část si uložíš třeba v jpegu. Pak každou tu část vytiskneš, slepíš a máš to hotovo.....dělal jsem tak formát A2, že jsem to rozřezal na čtyři díly......když jsem to slepil, tak to vypadala v pohodě. Zkus to.
Hanz
Profil
Leo
Ale já to chci na 4 A4 a ty potom slepit

Boy
Právě že to nechci řezat. Někde jsem viděl program, který to vitiskl tak aby to bylo na více A4, ale už nevím kde.
Hanz
Profil
Už jsem to vyřešil. Věřte nebo ne, ale stačil Excel :o)
Pepicek
Profil *
Už jsem to vyřešil.

Jak?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0