Autor Zpráva
Alenka
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o pomoc. Chtěla bych si nainstalovat legálně koupenou verzi Photoshopu CS3. Už dřív jsem si nainstalovala trial verzi Photoshop CS3 a asi ho nějak špatně odinstalovala :-(. Teď, když chci nainstalovat koupenou verzi, napíše mi to, že instalace není možná, protože už Photoshop CS3 na svým PC mám. Ten už ale dávno nemám a i když jsem dala prohledat PC a vymazala vše, co obsahovalo Photoshop tak to nejde.
Děkuji
Nox
Profil
Programy se řídí především registry - vyzkoušej CCleaner nebo Glary registry repair a pokud ani to nepomůže
tak start>spustit: regedit a tam hledat: photoshop a taky adobe a pomazat - ale tam opatrně, možná to spíše někomu přenechat
Měsíček
Profil
"a taky adobe"

Jestliže má "Adobe Acrobat Reader {7,8,9}" tak to bude menší průšvih. Doporučuji si před změnou registrů, registry zálohovat.
Nox
Profil
Měsíček
Tak jasně:) proto jsem psal, aby to radši udělal za ni někdo, kdo tomu rozumí

Alenka
Jinak příště odinstalovávat zásadně přes soubor uninstall ve složce programu nebo ovládací panely > přidat nebo ubrat programy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0