Autor Zpráva
Marta
Profil *
Ahoj, chtěla bych si pořídit notebooka. Asi tak od 10 000 do 18 000,-. Potřebuju hlavně velkou paměť, vypalovaní na dvd, dobré rozlišení, aby mi tam šly hry jako např. Mafie nebo tak a hlavně, aby tam šlo připojení na internet tou kartou, která se tam zasune. Omlouvám se za to, že to píšu takhle mlhavě, ale fakt se v počítačích moc nevyznám, takže... Díky moc všem za rady.
vydrus
Profil
Marta
Doporučuju: http://notebooky.itek.cz/amd-turion-64-x2-15-4/207485-FSC-AMILO-Pa3553 -15
Oto Kapin
Profil
Nejlepší jsou notebooky ACER Aspire...typ modelu 6920....AMD jsou velice málo kvalitní procesory,jsou sice o stejné frekvenci,ale nejlepší procesory i do notebooku jsou Intel Core Duo 2.
Zaprvé jsou velmi kvalitní,je na ně spolehnutí a mají dvě jádra. Mrkni se na www.czechcomputer.cz , jdi do sekce notebooky a vyber 16" noteboky,tam budeš mít např Acer Aspire 6920 a říkám,že je fakt naduplej.Kámoš si ho taky pořídil.
Gekon
Profil
Oto Kapin
Velmi kvalitní notebooky Acer? Ty jsi ale hodně velký expert, že?
Oto Kapin
Profil
No expert takový nejsem,ale studuji Elektortechnickou střední školu průmyslovou a pořád jsem v blízkosti počítačů a hlídám si,co se právě děje a vyrápí za technologii. Každý si hned nemusí kupovat Acer,může si koupit i něco jiného podle vlastní volby.Někdo má rád třeba Thosiba,někdo Hawllet Packard,někdo třeba Fuitsu Siemens,MSI,DELL,SONY,Apple atd.Ja jen dávam nějakou radu.
@li
Profil *
Oto Kapin
Acer bych urcite nedoporucoval a hlavne bych netvrdil, ze je to kvalitni notebook

Marta
Urcite bych vybiral ze znacek:
HP (spolehlivost, design)
Dell (spolehlivost)
Sony (spolehlivost, ale platis za znacku)

Procesor urcite nejlepsi volba Intel Core 2 Duo
Pokud tam bude Vista tak min. 2GB RAM, optimum 3GB
Na Mafii nepotrebujes az tak kvalitni grafiku.. Min. 64MB

Najit a vybrat uz si musis sama.
Gekon
Profil
Oto Kapin
No, tak se hlavně nauč psát správně názvy těch firem, jo?

Marta
Jenom menší upozornění - Mafie, potažmo jakákoliv jiná hra na LS3D enginu neběhá na Vistách.
Miguelos
Profil *
Gekon
Mafia na Vistách běží. Ale nejsem si jistý, jestli jsem nestahoval nějaký patch od výrobce. Jestli to nebude grafikou.

Marta
Acer určitě nekupuj. neznám nikoho, kdo je s ním spokojený.

Mám Asus a vcelku pohodě. Mám AMD Turion TL60 a nevidím žádný rozdíl mezi ním a Intelem (porovnáno se srovnatelným modelem T5750 - subjektivně). Používám ho doma na zábavu, hudbu, starší hry, film, v práci internet, Office 2002.
Jěstě doporučení, kup model s numerickou klávesnicí.
Lexter
Profil
Vlastním Acer Aspire a koupil jsem ho i mamce. Už je u nás nějaký čas a zatím jsem nezaznamenal jediný problém. Noťásky šlapou jak mají. Ale je to jen má osobní zkušenost. V práci máme taky Acer Aspire a také žádný problém.
Oto Kapin
Profil
Názvy firem píšu vrychlosti,nekoukám moc na monitor.Prostě AMD procesory jsou v některých případech naprd,je to poznat i na ceně.Procesor AMD může mít stejnou rychlost jako Intel,ale stejnak cena Intelu je vyšší a tím i kvalita a spolehlivos.Inte Core jsou výborný na bezproblémové hraní her nové generace
habendorf
Profil
Lexter

Po třech Toshibách mám teď taky Acer Aspire a naprostá spokojenost. Kecy, že Acer = sh/it, měly opodstatnění možná před pěti lety.

Edit: jeje, slovo sh/it je závadné :o)
Gekon
Profil
Miguelos
Zajímavé... zkoušel jsem jí rozchodit na několika PC s Vistama, a nepomohlo ani nainstalování toho jednoho jediného patche, který k Mafii kdy vyšel.

Oto Kapin
Radši si to párkrát přečti, než to odešleš... zase meleš hovadiny.
Oto Kapin
Profil
Nemelu,vyzkoušej to taky.Já jsem přešel z AMD na intel a jsem spokojen než,když jsem měl AMD....Já vždy při koupi notebooku raději kupuju s konfigurací Intel Core Duo 2,Core Dual a u stolních pc Core Duo 2, Quatro,Extreme,ale do AMD už nejdu...
Oto Kapin
Profil
A když se podívám na počítače HP,tak jsou často s konfigurací na facku
Oto Kapin
Profil
Já budu zastánce těch,kteří mají ACER. At se to libí nebo ne....ACER je oblíbenou celosvětovou značkou,to musíš snad vědět.
Gekon
Profil
Oto Kapin
Na tom, že Intel je mnohem lepší než AMD se shodneme, to jo, ale forma, jakou to podáváš je, jak píšeš, na facku.

Ano, oblečení od vietnamských trhovců je také oblíbené, to snad také víš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0