Autor Zpráva
jarrek
Profil *
Zdravím, mám problém s mým externím diskem. Na původním rámečku se mi vylomil usb konektor, tak jsem koupil nový rámeček, připojil disk a ve Win XP se mi vůbec nezobrazil. Ve zprávci disků je disk bez písmena a co mě děsí nejvíc, diskový prostoj je označený jako volný i když byl disk plný. Po přiřazení písmena se na něj nejde dostat. Mohlo se při manipulaci s vylomeným usb konektorem třeba něco "šlusnou"? Už jsem z toho bezradný. Netušíte někdo jak tenhle problém vyřešit?? Měl jsem na tom disku fotky za poslední rok a spoustu dalších důležitých dat :( Dík moc za odpověď.
xerno
Profil *
Tohle nevyřešíš. Pošli to do prahy, někam do firmy Asus, tam ti za vysokej poplatek vyndají co máš na disku. Jsou to machři, když se ti zničí disk úplně, stejně z něj něco dostanou. Horší by bylo mít zničenou strukturu, pak bys zachránil 1 fotku z 500. Co můžeš ještě zkusit než se rozhodneš pro nějaký do peněženky sahajících řešení, je pořídit si linux, třeba tady http://why-linux.blog.cz/0708/linux-download a zkusit se tam dostat odtamtud. Pak ještě můžeš zajít do specializovaný opravny počítačů ale předpokládám, že ti řeknou to co já...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0