Autor Zpráva
Eanej
Profil *
Ahoj

Mam nainstalovanej na HD Ubuntu a potreboval bych nainstalovat z5 Wokna (na linux nemam nervi , rozjet v nem photoshop je nadlidskej ukon) . V ubuntu mam nainstalovanej program Wine (umozni poustet .exe soubory)
Stahnul sem si instalacku Win XP pro SP3, z ktery bohuzel nejde bootovat a kdyz ji pustim normalne pod Wine tak se mi zobrazi menu. Kliknu na Nainstalovat windows xp a obevi se jen modra obrazovka a nic...
Nema s tim nekdo zkusenost ? Dik za rady
Gekon
Profil
Vypálit jako bootovací médium, v BIOSu nastavit bootování z mechaniky, vložit médium, postupovat dle instrukcí, a hlavně zadat legální kód, který doufám máš.
Eanej
Profil *
Aha ja prave v Ubuntu nenasel zadnou moznost vypalit boot cd... sem myslel ze staci jen vypalit soubory co sem stahnul... (vlastne sem stahnul 2 verze win xp pro , ale zadna nebyla v .iso)

ps. samozrejme ze mam legalni kod :)
Lexter
Profil
Eanej
Aha ja prave v Ubuntu nenasel zadnou moznost vypalit boot cd
V ubuntu máš jako standardní vypalovací aplikaci brasero. Ten to umí. Nebo klikni na soubor pravým tlačítkem a v nabídce také nalezneš Vypálit ISO.
king26
Profil
rozjet v nem photoshop je nadlidskej ukon
mam kubuntu a Photoshop CS sem v nem rozjel hned...

skus: http://wiki.ubuntu.cz/Adobe%20Photoshop%20CS2#head-e30f0fa91d50a6f27cb fe5bd6450dfee7a80a0e8
Lexter
Profil
king26
Hah, to já taky, v tom problém není. Jenže CS3 v něm nerozjedeš, sesype se ti GUI. A ještě k tomu se nikomu koho znám nepovedlo rozjet psko na takové úrovni rychlosti a komfortu, aby se s ním dalo pracovat jako v nativním prostředí. Okna se chovají jako utržená ze řeťezu.
Eanej
Profil *
Eanej
„Aha ja prave v Ubuntu nenasel zadnou moznost vypalit boot cd“
V ubuntu máš jako standardní vypalovací aplikaci brasero. Ten to umí. Nebo klikni na soubor pravým tlačítkem a v nabídce také nalezneš Vypálit ISO.

Ja prave nemam ten .ISO , mam to normalne zabaleny v .rar-u :D

„rozjet v nem photoshop je nadlidskej ukon“
mam kubuntu a Photoshop CS sem v nem rozjel hned...
skus: http://wiki.ubuntu.cz/Adobe%20Photoshop%20CS2#head-e30f0fa91d50a6f27cb fe5bd6450dfee7a80a0e8

Zkousel sem asi 3 navody jak rozjet aspon CS2, nefunguje ani jeden... mimo to se mi nejde lognout v textovem rezimu(konzoli) do systemu :D ale to tu resit nehodlam de mi uz jen jak prejit zas na windows :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0