Autor Zpráva
preca1
Profil
zdravíčko :),

kámošce sem přeinstaloval xp (z originálního cd), prtž tam měla ňákou špatnost, ale nenainstalovaly se ovladače. tak sem našel stránku s ovladačema a postahoval skoro všechny ty ovladače. ale ovladače ze sekce Wireless mi nejdou nainstalovat. ten status bar, kterej ukazuje průběh instalace je už na konci, ale nenapíše se žádný Setup has been finished, nebo něco na ten způsob. i když to necham běžet třeba 10 hodin, tak nic. nevíte, co bych moh udělat, aby se na tom nb dala chytit wifi síť? už tam předtim byla, ale teď se dole liště nezobrazuje ta windowsácká ikonka na bezdrátový sítě. drátová síť funguje v pohodě.

dík :)
xerno
Profil *
preca1
Zjisti si typ hardwaru wifi a sežeň si ty ovladače jinde. Kdyby nic, tak anviruj všechny ovladače co jsi stáhnul, naformátuj disk a udělej vše znovu, třeba se to povede. Někdy taky zlobí samotný win, jestli to jsou home, není divu, to je snad nejnestabilnější systém, co jsem kdy viděl (od roku 2003). Možný je taky, že si některý programy vzájemně vadí, mám zkušenosti, že si jeden týpek koupil komp za 50 000 a ať se technici snažili jak chtěli, half life 2 tam nerozjeli, je to jen příklad, ale znám více případů, kdy měl počítač na něco "alergii" či na něco vůbec nereagoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0