Autor Zpráva
BestVenca
Profil
Neexistuje nějaká služba, která sleduje, jak moc lidé klikají na webové stránce? Jako tady: http://crazyegg.com/. Problém je v tom, že tato služba už nenabízí služby zdarma. Jde mi hlavně o takový ten obrázek "teploty" resp. "klikavosti".

Dík
BestVenca
Profil
Potřebuji vědět, jestli existuje podobná služba. Mapa Seznamu je mi na dvě věci a absolutně mě nezajímá ;)
OnZ
Profil
BestVenca
Ty mně asi nechápeš nebo nechápu já tebe. Seznam.cz si nechal vypsarcovat sduji kam uživatel normálně nejvíce kliká nebo se dívá. A až podle toho rozmisťovali svoje věco. Ta mapa je tvořena nezávislou firmou a mapuje oblasti celkově kam lidé nejvíce tukají, a to nejen na seznamu ale i jinde
Nox
Profil
OnZ
Myslím že on to chápe, ale...

Seznam.cz si nechal vypsarcovat sduji kam uživatel normálně nejvíce kliká nebo se dívá. A až podle toho rozmisťovali svoje věco.
To je snad jasné, vždyť toto chce :)
Ale chce to pokud možno bezplatně. Už si v obraze?:)

Bohužel tedy o bezplatném skriptu / službě nevím...
quinux
Profil
BestVenca
Vždyť je to součástí Google Analytics :)
Ice
Profil
quinux
A kde? Jako tady: http://crazyegg.com/ +-
quinux
Profil
Ice
V české verzi GA je to obsah/překryvná data stránek (v anglické tuším site overlay). Samozřejmě to není funkčně tak rozsáhlé jako crazyegg, ale ten "základ" - tedy zobrazená stránka webu se statistikou u jednotlivých odkazů na stránce tam je.
Ice
Profil
quinux
Aha. Tak to jo. Ale proti tomu crazyegg je to slabota. (Aspoň něco.)
Mistr
Profil
Pánové - OnZ a vydus - mějte, prosím, na paměti, že jste na diskuzi, nikoliv na chatu. Své trápení a či soukromé zprávy si napříště třeba špitejte do ouška nebo probírejte u piva či jiného oblíbeného moku. Rozhodně jimi nezasviňujte a neznepřehledňujte tuto diskuzi.

Děkuji vám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0