Autor Zpráva
rad
Profil *
mam notbok acer aspire 9302 ale mam problem s baterii vydrzi po roce pouzivani pouhych cca 40 min - s vyuzitim programu acer empowering...napr prohlizeni fotek ...proste nic narocneho psani v open office...program bateriInfo mi ukazuje ze opravdu kapacita klesna na cca 48 procent ?
Lze to reklamovat ???Co bych mel udelat ? dekuji vsem
rad
Profil *
za nejakou rdu popripade jestly mate podobnou zkusenost diky
nightfish
vydrzi po roce pouzivani pouhych cca 40 min
Lze to reklamovat?
kolik ta baterie vydržela na začátku? jak jsi se o ni staral (akumulátory nemají rády vysoké/nízké teploty, Li-Ion nemají rády vybíjení až na nulu, stejně tak není dobré mít NB píchnutý pořád v nabíječce...)
osobně bych na uznání reklamace v tomto případě nespoléhal
SwimX
Baterie je taky někdy potřeba zkalibrovat, nicméně pokud reklamaci nezkusíš, nic nezjistíš. Maximálně ti to vrátí :)
rad
Profil *
diky a baterii zbalibruju jak ??
rad
Profil *
kapacita klesla o cca 50 procent..- kolik vydrzela na zacatku to asi zalezi jak se s nootbookem pracuje...podle programu battery info i empowering kapacita klesla o cca 50 procent takze na zacatku mohla vydrzet max 2 hodiny...vysoké nízké teploty teplota se pohybovala v rozmezí 10 - 35 stupnu ...nevim zadne nestandartni veci jsem nedelal jen me zarazi ze jsem baterii skoro nepouzival ...vybil jsem ji asi tak vseho vsudy max 20 x ..a uz je na kapacite 50 procent...to je divny...a to 20 prehanim..windows ti nedovoli baterku uplne vybyt...ptal jsem se na nejakou radu zkusenost ne na nevystavuj baterii extremni teplote to znamena co ??? nightfish rady jako ze spatne prelozenych navodu
nestaral jsem se o ni nevedel jsem ze se mam o baterii starat...???nepouzival jsem ji ....
rad
Profil *
ptal jsem se jetly je takovy pokles kapacity normalni a jestly to mam reklamovat...
nightfish
ptal jsem se na nejakou radu zkusenost ne na nevystavuj baterii extremni teplote to znamena co ??? nightfish rady jako ze spatne prelozenych navodu
ptal jsi se, jestli "to lze reklamovat"
já jsem ti odpověděl (+ připojil několik možný příčin poklesu kapacity baterie)
co se zkušeností týká - baterie, která mi v NB vydržela na začátku 2,5 hodiny vydržela po 3 letech používání asi 30 minut

a pro příště zkus věnovat trochu pozornosti pravidlům diskuse (bod 1 a 2)
rad
Profil *
oki dekuju tak to je teda spatny...30 minut na zacatku 2,5 hodiny ? ...reklamovat to zkusim za to nic nedam
rad
Profil *
takze ted je kapacita kolem 30 min a to jsem baterii jednou vybil - a nabil ...a kapacita baterie zhruba na 35 procentech to uz se mi zda trosku moc...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: