Autor Zpráva
mikrop
Hi All ...
Nevim, kam toto tema zaradit a na internetu jsem nenasel lepsi misto, kde by se mohlo snad uchytit. Jde o AutoIt ( scriptovaci jazyk a programovani vnem ), timto by jsem chtel take pozadat administratory tohoto webu, zda by nezridili sekci na toto tema. Sam jsem v tomto jazyce neco napsal a stale pisu a mensi konzultaci bych nekdy uwital!!!
DEKUJI mikrop
Charlie
Moderátoři, když už budete v tom, nemohli byste také zřidit sekci "Programovací jazyk Karel"? :o)

Obávám se, že tohle nepůjde. Diskuse je totiž fórum hlavně o webdesignu, ale hlavní důvod je ten, že by ti tady asi nikdo nepomohl. Nepředpokládám, že tady mnoho lidí umí programovat v tomto jazyku, ba si dokonce i myslím, že o něm skoro nikdo neví.
Charlie
Navíc na webu je pár fór o AutoItu, hledej v Googlu "autoit forum".

A zapamatuj si: GIYF - Google Is Your Friend
mikrop
Mozna neslysel, ale take tu jsou sekce jako prace s Pc a podobne. Nerikam, jak je to super jazyk, ale 3.1.1 verze s GUI Concepts, jiz dost ulehci cloveku praci. A nikdy nerikej hop, dokud jsi nepreskocil :c) take jsem AutoIt neznal a ted ho dost casto vyuzivam!
mikrop
GIMH - Google is my home
Charlie
Ale jo, ja vím, že se to hodí, nedávno jsem o tom četl nějaký článek. Ale nemyslím si, že by to tady mělo smysl.
mikrop
A osobne " Charlie " jsi v tom neco psal? // ja, ze tu nemusime placat forum a muzem zajit na online pokec.
thingwath
Tak tenhle jazyk neznám :-) Ale když už by bylo potřeba poradit, uvítal bych sekci o C, C++, Javě, Pythonu, výhledově C#, občas by se hodilo skriptování v Bashi, semtam i Perl a určitě bych ještě na pár užitečností přišel.

K AutoItu, podle stránek je to jednoduchý jazyk na skriptování jednoduchých úloh ve Windows. To se IMHO webu vůbec netýká a nadto je podobných jazyků deset a kdyby se všichni dožadovali odpovídající sekce...
thingwath
Chm, nadto příklady uvedené na webu dávají tušit, že to má zápis zhruba jako Visual Basic lehce říznutý Perlem. To bude dílo :-)
Charlie
Ne, nic jsem v tom nepsal ani mu moc nerozumím, četl jsem o něm pouze tento článek:

http://www.1pcrevue.cz/sw0353.htm

Z toho plyne, že si o tom asi moc nepokecáme :o)
mikrop
Oto ale neslo ( stranek o C, C++, C# ) je $milion+1, ale o *.au3 zadna poradna ( krom te co mam rozepsanou :o) Tento web [asi] nema nic spolecneho s timto jazykem, ale nawstewuje ho dost lidi jako administratoru OS, kteri by [treba] mohli znat, pripadne se pridat do debaty!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.