Autor Zpráva
hujer
Profil *
Dobrý den, potřebuji v Commanderu sloučit 10 souborů AVI (každý cca 200 mega) - vznikne mi soubor s příponou OUT (2 giga), příponu přejmenuji na AVI, soubor jde přehrát, ale je na něm jen ten 1. soubor ze slučovaných. Věděl by někdo, co dělám špatně ? Díky moc za radu.
panther
Profil
hujer
pokud to celkovou velikost 2GB, tak je to přinejmenším divné :) Zkoušel jsi to sloučit znovu, jestli se nestal jen nějaký error?
Bubák
Profil
Špatně děláš slučování souborů, takhle to funguje na akorát na texťáky nebo rozkouskované soubory, což není tvůj případ.
www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=slou%C4%8Den%C3%AD+AVI&sou rceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
hujer
Profil *
hujer
pokud to celkovou velikost 2GB, tak je to přinejmenším divné :) Zkoušel jsi to sloučit znovu, jestli se nestal jen nějaký error?
chybu to žádnou nehlásí - s tou velikostí jsem si myslel, že je to dobře - 10 x 200 mega = 2 giga
AlešD
Profil
hujer
na spojování AVI je třeba virtualdub
hujer
Profil *
dík všem za ochotu, sháhnul jsem si AVI Joiner a vypadá to, že je všecho OK
panther
Profil
hujer
s tou velikostí jsem si myslel, že je to dobře - 10 x 200 mega = 2 giga
však já vím, jen mi přišlo divné, že se přehrává jen první část, přestože to celé má správnou velikost - 2 GB :-)
jiříh
Profil *
Dobrý den, mám problém se spojováním videosouborů avi. Ať použiji Easy Video Joiner či AVI MPEG RM WMV Joiner,
ve výsledném souboru chybí zvuk, obraz je v pořádku. Přitom programy nehlásí žádný problém, podle nich je vše OK. VirtualDub při pokusu o spojení souborů kolabuje. Samozřejmě původní soubory jsou přehrávány se zvukem. Nevíte, prosím, v čem je chyba a jak ji napravit? Předem díky za radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0