Autor Zpráva
Jack06
Profil
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na názor, jestli jsou komponenty kompatibilní, a jaký je váš pohled na tuto sestavu.

1X Základní deska - Gigabyte MA790GP-DS4H, AM2+, AMD 790GX, VGA, 4xDDR2, 6xSATA-II, PCIe, GbLAN, 7.1 audio, FW, ATX

2xGrafická karta - VGA Gigabyte Radeon HD 3870, 512MB DDR3, 2xDVI, TVOut, PCIe

1xRAM - A-Data +Series Vitesta 4GB DDR3 (KIT 2x2GB) 1333MHz, PC10666, 7-7-7-20

1xHDD - HDD Seagate SV35.3 series 1TB 7200rpm, 32MB, SATA-II, ST31000340SV

1xProcesor - CPU AMD Quad-Core Phenom X4 9850, 2.5GHz, socket AM2+, 4x64kBL1, 4x512kBL2, 2MBL3, 125W, BOX



Rád bych slyšel váš názor, co by jste třeba a za co vyměnil a proč kdyžtak, jestli je sestava komponentů kompatibilní. Děkuji všem předem
Měsíček
Profil
Je tady málo odborníků na HW, co kdyby jsi se raději poptal tady? http://pctforum.tyden.cz/index.php?
Gekon
Profil
Jsi si jistý, že ti na něco budou dvě Atiny v Crossfiru, AMD k tomu, když bys mohl mít vyšší výkon s jednou kartou od nVidie a Intel procesorem?

BTW jaký plánuješ operační systém, když kupuješ 4GB pamětí, ještě ke všemu DDR3, když u specifikace desky máš psáno DDR2?
Mike_work
Profil *
Jack06
- deska podporuje DDR2, do toho DDR3 pamet nenacpes

- opravdu potrebujes 2 graf. karty? a kazdou s 2 vystupama? to planujes napojit 4 monitory?

- kupovat terabajtovej harddisk se nevyplati, je drahej. radsi si kup 2x 500gb, vetsinou to vyjde levneji

dal zalezi co na tom pc chces delat. viz Gekon, s intelem a nVidia dostanes vetsi vykon
Jack06
Profil
Kvůli grsfickým programům potřebuji, aby to utáhlo náročnou grafiku (randerování videii). Abych neměl problémy s více náročnými programy spuštěnými najednou. A pak občas si také rád zahraju nějakou tu hru, což asi nemá moc význam řešit protože to by utáhl i slabší pc.

Mike_work, Gekon
-> DDR3 - děkuji ani jsem si toho nevšiml. Jinak mám bratra a ten dost rád hraje hry a to samé novinky, tak nevím.
->ohledně dvou grafik si myslím že už je lepší mít dvě ne?? Rozdělí si každá něco a mělo by to běhat rychleji
->neplánuji připojit 4monitory pouze 1
->terabbajtovej hdd jen jako úložiště mám již 320 GB na kterém poběží Windows (Home nebo profesional), ale druhý systém chci Linux

Poraďte mi kdyžtak změny, ještě jednou díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0