Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Nemuzu se zbavit jedne stranky, ktera se mi porad otevira jako domovska stranka, kdyz si v moznosti internetu nastavim seznam, pri prvním otevreni stranky se mi zobrazi seznam, ale pri druhém otevrení se mi zase otevre ta stránka, ktere se nemuzu zbavit (v moznosti internetu se to vzdy prepise zpet na tu blbou stranku) help me..:D Lukas
flying gentleman
Profil
njn, zkus na internetu pohledat hijackthis, dobrej program, ale clovek musi znat nekoho, kdo s tim umi, anebo s tim sam umet.
jinak doporucuju microsoft antispyware beta(good program,asi vyresi tvuj problem).
LukasMage
Profil
jo dík
Anonymní
Profil *
Nemuzu se zbavit jedne stranky, ktera se mi porad otevira jako domovska stranka, kdyz si v moznosti internetu nastavim seznam, pri prvním otevreni stranky se mi zobrazi seznam, ale pri druhém otevrení se mi zase otevre ta stránka, ktere se nemuzu zbavit (v moznosti internetu se to vzdy prepise zpet na tu blbou stranku) help me..:D Lukas


Ukaž screenshot, pomohu.
Šlaha
Profil
Přejdi na Operu nebo Firefox
LukasMage
Profil
tak jsem stahl ten spyware a stejne to nepomaha.
tato stranka se mi porad zobrazuje : (obrazek je v gifu) doufam ze mi za to nevynadate ze je ten obrazek velky, a jak uz sem tu nekde cetl, musi se zbytecne rolovat.


[img][/img] ? jak sem mam dat ten obrazek ?
habendorf
Profil
jak sem mam dat ten obrazek ?

Musíš ho mít někde na netu a sem ho jen nalinkovat.
LukasMage
Profil
Aha.. takze treba [img] http://........ [/img] ?
Martin Kuželka
Profil
LukasMage: ano, přesně tak...
LukasMage
Profil
Uz je to v porádku, aktualizoval jsem AVG, stahl NOD32, asi dalsi 3 antivirusove programy, smazal asi 280 viru a je po problemu :D Tolik viru jsem mel proto, protoze nejsem na svym PC a mam puceny notebook (bez ant.programu), na ktery jsem pripojil net a podcenil antiv.. programy :D
Fred
Profil
No tak to moc nevěřím, že je po problému, pár PC jsem dával do kupy a antivir většinou nestačí. Zkus třeba trojklik ctrl+alt+del a mrkni se, jestli tam nemáš běžící na pozadí , třeba chuťovku jménem popuper.exe
LukasMage
Profil
Fred: ted jsem zase na jinem notebooku, ale az budu zase na tamtom tak to zkusim.
Vařeka
Profil *
popuper.exe


Jo tu ***** jsem měl v PC taky.


Mazat v registrech (homepage, run), soubory viru v System 32, smazat odkaz po spuštění, projet AVGčkem, nastavit homepage přes ovládací panely, Adware a pak mi to šlo.

Ještě jednou takový problém byl - to byl standartní virus ale do databáze AVG ho přidali až za měsíc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0