Autor Zpráva
Cody
Profil
Mojí kamarádce někdo nějak (radši se neptám jak) ukradl heslo na icq změnil ho včetně kontaktního e-mailu, napdá někoho z Vás nějaký legální způsob jak jí pomoct?

Aspoň pokud by jste věděli jak z jejího PC dostat contact list i když uř se nepřipojí? Má ICQ 6.

Díky!
grimword
Profil
holky a pocitace :)) at se radsi jeste jednou podiva, jestli je to opravdu jeji ICQ cislo
Cody
Profil
grimword A tip jak vykuchat třeba contact list nemáš?
Cup
Profil
KDYBY používala QIP tak je to u ní na počítači ze kterého se přihlašuje ve složce
QIP\Users\xxxxxxxxx(její icq číslo)\xxxxxxxxx(její icq číslo).cl
otevřít se to dá třeba pspadem ... jsou tam všechny její kontakty ... pokud používá TO :-! icq XXX tak nevím ...
Cody
Profil
Cup Tak to jsme dva co nevědí, proto se tu ptám:-(
Cup
Profil
Cody
Juj sory ... sem si nevšiml že tam píšeš ICQ 6
Str4wberry
Profil
Odpovídám Codymu:
napdá někoho z Vás nějaký legální způsob jak jí pomoct?
    1. Zaregistrovat jí číslo nové. Někoho z AOL kontaktovat a domluvit se s ním je vcelku nemožné.
    2. Ve složce Data aplikací/ICQ/<% ICQ číslo %>/ se myslím nachází seznam kontaktů, zprávy a další věci. A předpokládám, že buď půjde dál použít, nebo bude existovat nějaký program, který jej připraví k dalšímu využití.
Elora*
Profil *
No jak se tak koukám tak jsem na tom stejně jako tady kamarádka od Cody:( taky mi někdo ukradl heslo na icq a rozesílá z něho všem lidem které jsem měla v contact listu viry:( nevíte prosím jak bych se tam mohla dostat? asi to už nepůjde že?:( nebo aspoň jak mám zjistit můj contact list nemám qip:( takže vubec nevím a v tom icq/icq číslo/ jak tam jsou složky atd tak tam mám sice icq čísla ale né všichni mi posílali nějaký soubor takže jsem tam našla asi jenom 6čísel:( zbytek jsem zkoušela poslat SMSKY ale na některé fakt nemám žádný jiný kontakt:( snad se někdo najde kdo tomu aspoň trochu rozumí a poradí mi.dík předem.
panther
Profil
Elora*
a co zeptat na nějakém fóru, kde se podobné problémy řeší (ICQ fórum, případně jiné). Tady na diskusi o tvorbě webu ti málokdo poradí.
Smokie
Profil
http://www.zive.cz/Bleskovky/Po-ICQ-se-siri-vir-ktery-krade-ucty/sc-4- a-145010/default.aspx
Když někdo nedodržuje základní bezpečnostní pravidla, tak na to doplatí ...
Dranel
Profil
Zajímavé. Mě ta zpráva přišla už ani nevím od koho (z contact listu samozřejmě), já ji stáhl, rozbalil a ICQ mám normálně pohromadě ;-)
DoubleThink
Profil *
já ji stáhl, rozbalil a ICQ mám normálně pohromadě ;-)
To je asi přesně to, co virus chce, aby sis myslel ;)
Dranel
Profil
DoubleThink
Super, dík, že jsi mě uklidni :-P
SwimX
Profil
Dranel
Mě ta zpráva přišla už ani nevím od koho (z contact listu samozřejmě), já ji stáhl, rozbalil
Přijít mi takovádle zpráva (= spam), okamžitě uvrhnu autora do ignor listu :)
Dranel
Profil
SwimX
To dělám s neznámými ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0