Autor Zpráva
riana
Profil
Poprosila by som o pomoc. Na počítači mám Outlook Express. Nejde mi však spustiť, pretože je na ňom asi pokazený súbor msoe.dll Vždy mi to vyhodí nasledovnú tabuľku:(o obrázok si prosím môžte požiadať na mail: maryska@atlas.sk, pretože v tejto diskusii mi to nešlo). CHcela by som sa spýtať, či sa dá táto chyba nejako opraviť. Ďakujem
bojars
Profil
riana kupodivu som mal podobný problém... a pomohol mi "Scandisk" pod Windowsami...
Anonymní
Profil *
Install Thunderbird
riana
Profil
a pomohol mi "Scandisk" pod Windowsami...
Scandisk mi to neopravil. Skúšala som najprv štandardný test, potom rozšírený, ale ani jeden z nich mi to neopravil, pri rozšírenom hlásil, že sa musel reštartovať 10-krát. Stále mi vyskakuje tabulka s textom: ... Aplikácia neotvorila priestor na ukladanie správ programu Outlook Express. Nedostatok pamäte alebo nedostatok miesta na disku... (mám tam viac ako 2 GB miesta - je to málo?) A ešte mi jedna tabuľka vypisuje, že: Program Outlook Express nie je možné spustiť, pretože nebolo možné načítať súbor msoe.dll Dá sa to spraviť aj nejak inak, alebo už niet záchrany? Prosím ešte raz o pomoc.
bojars
Profil
riana: pod W98 je niečo ako "sfc.exe"(System File Checker... určite je to aj v ďalších Windowsoch), dá sa to spustiť aj z ponuky štart/ spustiť, skús, či Ti to nepomôže...
Havel-st
Profil *
Zkusil bych reinstall, Internet Explorer 6+SP-1. Ty problémy s místem na disku jsou podezřelé, chtělo by to pro jistotu projet antivirem a nějakými nástroji (Ad-Aware a pod.) - celý disk, Outlook je napojený na explorer a roztahaný po celém systému.

Co vyšla finální verze klientu Thunderbird, mám po problémech s poštou.
riana
Profil
Ty problémy s místem na disku jsou podezřelé, chtělo by to pro jistotu projet antivirem a nějakými nástroji (Ad-Aware a pod.)
Na PC mám Avast! a Ad-Aware SE Personal. S avastom robím test úplne celého počítača asi tak raz za týždeň a s awarom aj každý deň a neustále mám nové updaty na obidvoch programoch.
riana
Profil
pod W98 je niečo ako "sfc.exe"(System File Checker... určite je to aj v ďalších Windowsoch), dá sa to spustiť aj z ponuky štart/ spustiť, skús, či Ti to nepomôže

Díky za radu, ale nepomohlo to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0