Autor Zpráva
Gabriel
Profil
Zdarvím !

Chtěl bych se zeptat,zda nevíte,jaký program na defragmentaci disku je dobrý. Používám O&O Defrag 11 Professional edition a nevím,jestli je dobré ho používat místo standartního programu ve windows Vista. Neuškodí disku používat jiný,než ten standartní? Mohu také důvěřovat Defragmentačnímu programu,který neni standartně integrován do windows?

Děkuji za odpověd.
habendorf
Profil
A věříš třeba MS Office, „který neni standartně integrován do windows“?
Gabriel
Profil
Tomu věřím,ale ted se ptám ohledně údržby disku,zda je na ten program spolehnutí jako na standartní defragmentační program,tak prosím netahej do toho kancelářské programy,když se bavíme o údržbě. Děkuju !!!
Bubák
Profil
Hlavně se pomodli, aby během defragmentace nevypadl proud.
svadla
Profil
habendorf ti uz oklikou odpovedel :)

disk x defragmentace x wokna, jsou tri ruzne veci, ktere by na sobe nemeli mit zavislosti
tudiz pouzivej co chces
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gabriela:
Co vede člověka k tomu, že se zaregistruje na webdesignérské fórum jen proto, aby se tu zeptal na důvěru v bezchybnost defragmentačního programu, jehož recenze si může sám najít na fórech a diskusích k tomu určených?
Gabriel
Profil
Pro Bubák : já se nebojím,že by mi vypadl proud, mám notebook
Pro Chamurappi : to mě taky napadlo,ale nemám takový čas,prohledávát forum,jelikož se učím i na maturitu. Jak se říká,lepší se zeptat,než mlčet :-D
svadla
Profil
Gabriel
lepsi nejdrive hledat, nez se ptat
Medvídek
Profil
O&O Defrag 11 Professional edition je dobrá volba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0