Autor Zpráva
Whimsy
Profil *
Měl jsem rodinná videa z roku 2005 archivovaná na DVD, která jsem chtěl upravit. Sháněl jsem se proto po nějakém freeware programu, který by v dobré kvalitě převedl DVD soubory do .avi. Narazil jsem na MPEG Mediator. Bohužel, když jsem si nastavil vše potřebné a spustil ,,převod", automaticky se objevilo, že program neodpovídá a celé se to vyplo. Kde je podle vás problém? Povedlo se mi z toho převést jen jedno video, pak už to pernamentně takto padá.
Případně, nevíte o nějaké freeware alternativě, která by tento převod provedlo v dobré kvalitě? Díky.
JiViŠ
Profil
zkus třeba tohle http://www.slunecnice.cz/sw/free-dvd-ripper/
Bubák
Profil
Co tak se přestat trápit s mezikrokem, a napsat, co vlastně potřebuješ. Tedy jaké potřebuješ udělat úpravy a jaký má být výstupní formát.
Whimsy
Profil *
Chtěl bych to přestřihat, vložit tam nějaké fotky, změnit titulky, prostě se mi nelíbí, jak to je ... to se prostě akorát tehdy za sebe bez jakého střihu hodilo za sebe, co se natočilo a dalo se to na DVD. Takže chci ted´ ty DVD soubory vzít, převést je do .avi, nastřihat - a pak to zase převedu zpět na DVD, což není problém, to dělám pomocí Nera. Ale nyní potřebuju převést ty DVD soubory.
Mike8748
Profil
Whimsy
v tom pripade je konverze do .avi kravina, protoze pak dojde k nekolikanasobne rekompresi a to povede ke zhorseni kvality videa (tomu nezabranis)
navic avi nemuzes strihat po snimcich

co mas proti strihani v mpeg formatu?
Whimsy
Profil *
Nic, jen jsem to někde vyčetl, že by se to mělo kopat do avi., pokud to mám převést z DVD. ale myslím, že se mi problém podařilo vyřešit, na jednom ze starých CD časopisu Computer jsem našel program ,,DVDx". Sice to docela trvá, ale nic nepadá ... zatim

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0