Autor Zpráva
voznix
Profil
Už se to tu řešilo, ale přecejenom... Takže když zapnu WOW tak vše vpoho. Ovšem když se naloguju do světa tak v okamžiku kdy se mají načíst postavy se notebook da do režimu 640 x 480 a minimální hloubky a vyskočí okno s tímto: "Ovladač zobrazení ialmrnt5 přestal normálně pracovat. Uložte rozdělanou práci a obnovte úplnou funkčnost zobrazení restartováním systému. Při restartování bude zobrazen dialog umožňující odeslat data o této chybě společnosti Microsoft." Po restartu žádný dialog. Když zapnu znovu wowko, furt to samé. Uvažuji nad aktualizací ovladačů ale nemůžu najít stejné(nebo jsem blbej). Informace z Everestu:
Zobrazení
Grafická karta Intel(R) 82852/82855 GM/GME Graphics Controller (64 MB)
Grafická karta Intel(R) 82852/82855 GM/GME Graphics Controller (64 MB)
3D-akcelerátor Intel Extreme Graphics 2

a na stránkách intelu je za tím graphics controller ještě family něco. Tak bych žádal radu. :) THX předem
bohyn
Profil
voznix
Rada? Zeptej se na nejakem foru o hrach, nejlepe o WOW
voznix
Profil
nj ale alespoň nové ovladače bys mi nemohl doporučit?
janina0
Profil
potřebuji poradit,když hraju hru sims3 tak po určité chvíli se to sekne a napíše to ovladač zobrazení ialmrnt5 přestal normálně fungovat.Co s tím?
kaja
Profil *
děje se mi to samé jako janině0 a vůbec nevim co s tím
Iveta
Profil *
Při hře sims2se mi to po určité chvíli sekne a napíše to ovladač zobrazení ialmrnt5 přestal normálně fungovat poradí mi někdo co s tím? Vím že je zde asi milion stejných otazek,ale nidky jsem nevidela odpoved jak to vyřešit. poradte mi prosím a napiste na email: ivcakorca@seznam.cz
Davex
Profil
Iveta:
Ocitla ses na diskusi zaměřené na webdesign, kde se nezabýváme problémy s ovladači grafických karet při hraní her. Větší šanci na odpověď budeš mít na některém jiném specializovaném fóru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0