Autor Zpráva
creedy
Profil
Dobrý den. Potřeboval bych pomoc. Nějakým způsobem se mi povedlo přenastavit otevírání složek tak, že se po poklepání na libovolnou složku otevřelo okno s hledáním. Tento problém jsem vyřešil tak, že jsem v možnosti složky přidal do jedné ze 2 složek název 'OPEN' a příkaz 'EXPLORER' a problém byl vyřešen. Násladně se mi začaly složky otevírat ve více oknech...nevím co s tím, i když je nastaveno v 'procházení složek''otevřít každou složku ve stejném okně' stejně problém přetrvává!!! prosim poradí mi někdo?
Jan Tvrdík
Profil
creedy
1. Jestli zálohuješ registry, obnov zálohu předtím, než jsi se v to hrabal.
2. Jestli existuje vhodný bod obnovení, použij ho.
3. Přeji ti hodně štěstí. Shodou okolností jsem tento (nebo možná velmi podobný) problém řešil a jinou cestu než ruční opravu registrů jsem nenašel. Bohužel si cestu ke kritickému kliči nepamatuji, takže neporadím.
creedy
Profil
jenze kdyz to obnoviim tak se mi smazou vsechny data...urcite neco musii bejt cim se to opravii.
Jan Tvrdík
Profil
jenze kdyz to obnoviim tak se mi smazou vsechny data
To asi dost těžko :)
creedy
Profil
mluvime o tom samem? 'obnoveni systemu' hodim to treba na datum pred mesicem. ale za cenu toho ze se mi smazou vsechy veci co jsem od ty doby stahnul apod.
Jan Tvrdík
Profil
creedy
Ne. Snad si nemyslíš, že bod obnovení zálohuje celý systém? Bod obnovení více méně data pouze obnovuje, žádné nemaže. Tzn., že po obnovení najdeš v systému některé soubory, které jsi třeba smazal apod.

Tak jako tak, je vhodné i před touto operací provést zálohu nejdůležitějších dat.
creedy
Profil
ahaa. nekde sem slysel neco jineho. tak ja to zkusim. jinak moc dik!!!
karbon
Profil *
Otevřete jakoukoli složku, v horním menu najeďte na "Nástroje - Možnosti složky" a v druhém rámečku je nastavení otevírání složek. Snad je to to pravé.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0