Autor Zpráva
Meldik
Profil *
Jako student VŠ vám můžu doporučit tuto skvělou možnost snadného výdělku!!! Opravdu to funguje, žádnej podraz, stačí se jen kouknout na tento odkaz, zaregistrovat se a internet začne vydělávat za vás!!! Však si to pročtěte a uvidíte, zda vás to zaujme! Já vím, že určitě jo!!! Peníze skoro zdarma ... navštivte mou homepage … meldikweb2.sweb.cz … nebo se rovnou registrujte! … url byla smazána
Dero
Profil
Doufám, že se rychle vyskytne nějaký admin a milému studentovi VŠ, kterýžto našel zálibu v používání znaku vykřičníku, tento topic smaže či alespoň poinformuje neznalé uživatele, jak takové systémy fungují a kdo z nich ve výsledku profituje.
Charlie
Profil
zaplatíte menší vstupní kapitál

Tahle věta mluví za vše. Je to podfuk a navíc to i jako podfuk vypadá, i se to tak dokonce chová.
Falco
Profil
Už tu bylo podobné téma. Tam psal Anonymní , jak je vynikající jeden reklamní systém.
Zde je to samé, pokud zde není někdo jako člen, tak ty příspěvky berte s rezervou!
To, že jde o podfuk, už zde ovšem napsal jak DERO, tak CHARLIE.
mat
Profil
super... a já vůl jsem otevřel internetové knihkupectví...:) tolik práce za ne moc peněz... že tennhle Meldik nepřišel s touhle nabídkou dřív... mohl jsem být na důchod zajištěn...:))

ne, tohle je samozřejmě nadsázka, takovéhle vydělávače peníze nikdy nevydělají, naopak, seberou je - myslím, že bude stačit, když budou "zneklikatěny" odkazy v meldikově zprávě, kdo by se chtěl opravdu nechat napálit, může si odkazy zkopírovat... ale radím nedělat, "rychlý" prachy fakt neexistujou...
Petra
Profil
Jako student VŠ vám můžu doporučit tuto skvělou možnost snadného výdělku!!! Opravdu to funguje, žádnej podraz, stačí jen se neflákat, nevymejšlet blbosti a makat :-)

mat: Tos to teda prošvih, co s tebou jen bude :-)
Dero
Profil
Díky, mate.

Internetové knihkupectví ... no Ty jsi teda vůl! :o)
Jdu se podívat, třeba si na mně taky nějakou korunky vyděláš. :o)
DoubleThink
Profil *
takovéhle vydělávače peníze nikdy nevydělají

Vydělají - jejím tvůrcům, kteří se pasou na lidské blbosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0