Autor Zpráva
KoLi
Profil
Chtěl bych si pořídit nějaký mini notebook. Moc se ale nevyznám v parametrech počítače. Od notebooka bych požadoval základní věci jako icq, photoshop, pspad atd. Na hry bych ho používat nechtěl. Myslíte, že je tento vhodný? Jinak moje představa o ceně končí u osmi tisíců. Díky za pomoc.
netbook
Profil *
acer je to nejhorsi co si muzes vybrat.

mezi 9" bych ti doporucil bud novinku lenovo s9e nebo osvedceny asus eee 901. lenovo ma klasicky disk, 3clankovou baterku, ale zase bezkonkurenci design. asus ma 6ti clankovou baterku (to znamena dvoujnasobnou dobu na baterky), ma ssd disk (bez pohyblivych soucasti) ale ten ma zase mnohem min gb.
Lexter
Profil
netbook
Já jsem s ním víc než spokojen. A další tři uživatelé, kterým jsem jej kupoval také. Jeden z nich má právě mrňouse.

KoLi
photoshop
To vážně nebude moc komfortní. Lépe řečeno se to na takém prcku nedá vůbec používat. Zkoušel jsem to, ale málem jsem s tím praštil o stěnu.
netbook
Profil *
Lexter
netvrdim ze snim nemuzou byt lidi spokojeni jen tvrdim ze v ramci 9" jsou imho oba modely co jsem uvedl kvalitnejsi.

videl jsem na tom photoshop cs3. no chce to hodne trpeliveho cloveka.

- mohlo by byt zajimave az budou hotove netbooky s nvidia cipovou sadou kde ma byt grafika nvidia 9400. vzhledem ktomu ze novy photoshop podporuje gpu acceleraci tak by to mohlo chodit mnohem lip. ale kdo vi.
nogod
Profil *
Mám HP 2140 a zkusmo jsm si nainstaloval Photoshop CS3 a fubguje to dobře. Nedělám tam tedy nějaké obrovské věci, jenom grafiku na net a funguje skvěle. Doporučuji
Sqlitator
Profil
Asus EEE 901 s SSD diskem nedoporučuju, měl jsem ho a nic jsem na něj nedal skoro + touchpad je hrozně necitlivej.
Teď mám Lenovo S10e a naprostá spokojenost. Je sice za 10k, alekvalita výborná a vydrží cca 6,5h na baterku. Akorát mě na něm mrzí rozlišení, které je 1024x576:/ Co se PS týče, dá se dokoupit ramka 2gb 667MHz DDR II a s tím rozchodim např. i WOW(jen na zkoušku).
tiso
Profil
KoLi - na kombináciu photoshop či pspad a mini notebook zabudni, ak chceš efektívne pracovať potrebuješ väčší display.
werts
Profil
ahoj já bych ti doporučil tohle Sony vaio netbook, s notebooky sony mám dobrou zkušenost.
Joker
Profil
werts:
Řekl bych, že KoLi si za ten rok a měsíc už něco vybral.

Mě by zajímalo: Pod vláknem se mělo zobrazit upozornění Toto vlákno je staré, již dlouho do něj nikdo nepřispíval. (...) Předpokládáte-li, že váš text skutečně bude hodnotný, stiskněte následující tlačítko:
To se nezobrazilo, nebo jste i přesto klikl na tlačítko a odeslal odpověď?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0