Autor Zpráva
tworec
Profil *
Nazdar, tak jsem tady zase a mám pro vás další oříšek, schválně, kdo na to dnes přijde první ;)
Potřeboval bych poradit nějaký program, který dokáže hromadně změnit rozměry fotek. Nemusí to být nic složitého, opravdu budu jenom měnit rozměry, víc nic, hlavně, aby to šlo hromadně.. Nejlepší jsou free
děkuji mnohokrát
Alphard
Profil
je jich mnoho, já používám IrfanView
tworec
Profil *
Díky, mohl bys mi, prosím, ještě stručne popsat, jak mám vybrat třeba 10 fotek najednou a všechny je změnit?
tworec
Profil *
nebo kdokoliv jiny, je mozne, ze Alphard uz chrni ;) taky bych rad, sak je taky pul jedenacte
kletely
Profil
tworec
Picasa.
Alphard
Profil
File >> Batch Conversation >> a tady to nakliká cvičená opice, nastavení velikosti je v Set advanced options
I am
Profil *
IrfanView mohu doporučit!
tworec
Profil *
stahnul jsem si infranwiew, je to dobry program, nenarocny a je tam presne ta jedina funkce, kterou potrebuju. diky
gyoja
Profil
A tohle znáte: http://www.rw-designer.com/picture-resize-cz? Já to mám udělané formou ikonek na liště Total Commanderu. Když člověk na začátku pohraje s konfigurací, tak pak jen přetáhne soubor, soubory nebo celé složky na příslušnou ikonku a jede to. Nejrychlejší způsob, co znám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0