Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda nědo máte zkušenosti s internetem od O2
Pořídil jsem si to domů ale mám s tím problémy ... máme doma jednu starou plečku která nemá ani síťovou kartu a jinak notebooky ... no od O2 přišel modem Huawei Echolife HG 520i ... no a já mám problém v tom že když se modem vypne třeba jen na chvíli (vypadne proud ... mámu štve jakto bliká :o) a vypne to ... tak se restartuje nebo jak to mám nazvat wifi připojení a nelze se připojit ... musím jít ... vzít ntb ... pomocí kabelu to propojit ... O2 konfigurátor obrnoví IP adresu a zease vše jede ... ale to je celkem na prd ... když necháme doma segru samotnou a spadne jí internet tak nemá ntb ... a nemá si to čím obnovit ... chtěl bych se zeptat zda nejde někam do nastavení modemu nastavit na pevno IP aby se nemusela obnovovat a internet(wifi) běžel stále ... ... možná jste se s tím někdo setkal ... prosím poradte
Joker
Profil
To bude asi problém.
U routeru se totiž asi nepočítá s tím, že by ho někdo odpojoval od elektriky a tak... takže nejspíš ztratí obsah paměti a resetuje se do výchozího nastavení.

V tom případě by asi jediná cesta byla přenastavit výchozí nastavení, což nevím jestli jde udělat (možná sehnat nějaký upravený firmware a pak ho tam nahrát, ale to není zrovna snadná operace)
Cup
Profil
ou ... to je skoda ... sem myslel ze to pujde uplne snadno ... a lehce ... ale asijk ne ... no kdybyste měl ještě nekdo nápad tak sem sním

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0