Autor Zpráva
Freaker
Profil *
Ahoj prosím o radu,
do klávesnice notu mi včera vnikla voda, nebyly to litry, bylo to jen pár kapek.
Od té doby mi blbne CAPSLOCK takže se samovolně přepíná a nejde zapnout stiskem klávesy. Jen tahle jediná klávesa. Co by jste dělali? Díky moc za odpověď.
Freaker
Profil *
nejhorší je logování do windows, stihnout kdy tam neni capslock aktivní abych zadal heslo :s(
bohyn
Profil
Freaker
Co by jste dělali?
Rozebrat a vycistit lihem. Navodu na rozebrani je po internetu spousta. Pokud si na to netroufas tak servis.
Dalsi reseni je premapovani caps locku na "neco neskodneho". To ale resi problemy ne pricinu.

nejhorší je logování do windows, stihnout kdy tam neni capslock aktivní abych zadal heslo
Tak nepouzivej heslo :)
Freaker
Profil *
ŽE BY TO VYSCHLO SAMO, TOMU NEVĚŘÍTE MOC?
bohyn
Profil
Freaker
Od vcerejska uz pravdepodobne vyschla. Pobliz caps locku byva CPU a tedy pomerne teplo. Ale zkusit pockat jeste den muzes :)
Freaker
Profil *
když vyschla tak čemu pomůže ten líp? vysvětlí mi to někdo jen?
bohyn
Profil
Freaker
Tak voda predpokladam nebyla destilka a pravdepodobne tam zanesla i dalsi bordel z klavesnice
Freaker
Profil *
AHÁ, DÍK
Freaker
Profil *
No tak nevim jestli se mi to povede nějak vyčistit. horem vycvaknu klávesnici, a to je téměř monolit, nevim jak se do toho dostat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0