Autor Zpráva
burinek
Profil
Ahoj, asi je to stupidní dotaz, ale nějak se mi ve složce, kde mám uložený html soubory, graficky změnily ikony těchto souborů. Používám Operu - byly tam ikonky s velkým O - a nahradily se takovými těmi obecnými ikonami (bílý list papíru s ohnutým rohem a uvnitř okno, ve kterém je 6 různobavevných čtverečků). Nevíte, proč a jak to vrátit zpět? Děkuju moc za radu.
Bubák
Profil
Můžeš zkusit nastavit Operu jako výchozí prohlížeč. /okud to nepomůže, zkus znova pustit instalaci Opery a nastavit ji jako výchozí prohlížeč.
Jiná možnost je zkusit to opravit ručně, v Průzkumníku, Možnosti složky, Typy souborů (přesně nevím, mám zrovna najetý Linux).
Mistr
Profil
v Průzkumníku, Možnosti složky, Typy souborů (přesně nevím, mám zrovna najetý Linux)
Upřesním: Menu Nástroje -> položka Možnosti složky... -> záložka Typy souborů a zde si najdeš příponu souboru a přiřadíš mu požadovanou ikonku.
burinek
Profil
Děkuju Vám oboum za radu. V menu Nástroje - Možnosti složky - Typy souborů - jsem to změnil. Ale bohužel se mi to změnilo pouze v tom okně Typy souborů - nikoliv už ikony u jednotlivých htm souborů. Operu jsem přeinstaloval a pořád stejná ikonka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0